Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan titkoljak le lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkoljak le lányokat?

Figyelt kérdés
20 éves végzős vagyok, és a suliból elég sok 15-16 éves írogat, meg jeleket ad, hogy tetszem nekik. Vannak akik nem néznek ki jól, viszont pár nagyon is adható. Viszont (most gecí vagy, vagy nem) barátnőnek nem kellenének, úgymond inkább csak a kedvem tölteném rajtuk. De ezt rendkívül nehéz, hiszen idővel fel fog tűnni neki, hogy nem vállalom fel sehol, mint a barátnőm, semmilyen ismerősnek nem mutatom be, stb. Ezt illetően szeretnék pár tippet kérni.
2011. nov. 10. 17:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
használd ki őőőőőőőőket!! :DDDD én is azt teszem..
2011. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha a 15 éves lány apja betalál, akit meghúztál és életre szóló lelki traumát okoztál neki, nem lennék a helyedben
2011. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt másnak ki lehet írni, hogy g*ci. Meg az RTL-en írják, hogy ribi, és a szerkesztőség engedi, hogy kitegyék. Engem meg letiltanak emiatt. Itt és az RTL-en is. Érdekes.
2012. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Erről beszélek: Nem engedte kiírni teljesen, hogy: g*ci. 1 év alatt ennyit változott az internetes cenzúrázás, vagy akiknek engedik, azoknak protekciójuk van?
2012. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!