Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért, hogy mikor mit rontok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, hogy mikor mit rontok el?

Figyelt kérdés

Miért nem megy nekem ez a csajozás? Nem tömegeket akarok meghódítani pedig, hanem csak egy valakit, és nem megy, és ez egyre jobban bánt. Nem vagyok hülye tapló paraszt... nem vagyok kövér szódásszemüveges, állítólag humorom is elég jó, nem untatom a lányokat... annyira csúnya se lehetek, mert mostanában mintha azt venném észre , hogy néha talán még meg is fordulnak utánam, de hát ezt lehet csak bebeszélem vagy valami. Nem csak lefektetni akarom a lányokat, én egy rendes aranyos barátnőt szeretnék.Nem sokat... egyet ! Nemrég múltam el 21 éves és még nem volt barátnőm... Lassan már a kétségbe esés kerülget.

21F főiskolás


2011. nov. 10. 18:15
 1/10 pindukra :) válasza:
nem volt még barátnőd 21 éves létedre? nem rosszból, de ez sztem is ciki...de talán, ha te kezdeményeznél, lehet nagyobb esély lenne rá... meg ha a humorod se rossz akkor használd...:P :D sok szerencsét :D
2011. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem mondod, amikor majd szétvet az ideg? Hacsak eszembejut valamit szét tudnék szedni.
2011. nov. 10. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem ciki! ha nem görcsölsz ezen a barátnő témán annyit, majd akkor fog jönni a nagy Ő :)
2011. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

deédes :)

mármint sajnállak, de igazából nőként én is ebben a cipőben járok, csak nekem gimiben volt egy 2 hónapos kapcsolatom de annyi :D

lehet rossz helyen keresgélsz nem? vagy rossz lányoknál próbálkozol.

hol szoktad elrontani a dolgot? mert ha nem untatod őket akkor gondolom a beszélgetés már meg :Đ


21L

2011. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*y
2011. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy hol rontom el? Nem tudom... Először is eléggé "magabizonytalan" vagyok... de hát ettől eltekintve, akit megismerek, azzal simán beszélek... ha meg ők is megismernek mindig , szó szerint mindig pozitívan csalódnak... meg hogy jajj de cuki, meg aranyos meg hasonlók... de hát ez engem annyira nem vigasztal.
2011. nov. 15. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy lány azt mondja rád, hogy cuki meg aranyos vagy, akkor rossz úton jársz.
2011. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, valahogy sejtettem.
2011. nov. 22. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csajozni akarsz ,és ezzel tudat alatt elijeszted őket.

vagy rossz helyen keresgélsz.

Esetleg egy kicsit javítani kell a kisugárzásodon..mert azon is sok múlik.

Nem tudom,neked kell kicsit jobban elgondolkodni,mi lehet..

Sok sikert! :)


16/L

2011. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 The Mastermind válasza:
Nyugi... Először is, aranyos lányból kevés van, nehéz őket megtalálni. Talán a legjobb stratégia, ha megpróbálsz egy kis önbizalmat szerezni, lazítani, mindamellett figyelni a lehetőségekre és kezdeményezni, ha valaki nyitottnak tűnik rád. Mondjuk egy kávé vagy egy sör egy főiskolai "szórakozóhelyen" kezdésnek nem rossz, a többi meg vagy alakul, vagy nem... Egyetemi bulikat is érdemes látogatni, de a nagyon részeg lányokkal azért óvatosan szerintem...
2011. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!