Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontok el? Hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? Hogy tudnék továbblépni erről a "szintről"?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem volt pasim. Igazából nem tudom miért, mert sok srácon veszem észre, mintha tetszenék neki. Ugye bámul meg minden, a szemezésig általában el is jutunk, de utána kész, semmi. Egyik se szólít le, van, hogy utána már nem is néznek tovább, vagy nem olyan feltűnően.Az kizárt, hogy bármelyikhez is odamenjek, nincs hozzá elég önbizalmam.
2011. febr. 8. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek ezer és egy oka lehet, bár gondolom az alapvető probléma a kisugárzásoddal lehet.


Úgy írod egyébként, mintha lennél vagy 40 éves :) Szerintem meg nem vagy elkésve, sőt..


Konkrétumokat lehetne kérni esetleg a tisztánlátás végett? Nem kell feltétlen a másikhoz odamenni, lehet hagyni jeleket anélkül is.

2011. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy a kisugárzásommal lenne gond, mert mindig mindenhol észrevesznek, bámulnak a fiúk,a szemezésig el is jutunk, csak utána sehova tovább:S

Olyan, mintha csak addig lennék számukra érdekes, amíg nem veszem észre őket..

2011. febr. 8. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Hű, háát az hogy mindig néznek az is lehet hogy mert furcsállnak valamit, n de ez csak példa. Arra célzok, hogy lehet néznek feléd de pl azért mert épp arra néz. Bár a szemezést gondolom nehéz összekeverni bármivel, de valószínű hogy ezzel van valami, lehet mert aggódsz emiatt vagy akármi miatt, ami ha nem lenne akkor simán összejönne minden.
2011. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!