Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érintsem meg őt "véletl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érintsem meg őt "véletlenül", amikor mellettem ül?

Figyelt kérdés

Kedvelem a mellettem ülő (fősuli)férfit, hogyan érhetnék hozzá, hogy ne legyek gyanus, de mégis megérinthssem?


Várom a rafinált hölgytársak javaslatait! :)


2011. nov. 10. 19:16
1 2 3
 11/24 Big Boss ***** válasza:
100%
ja, de am először semmi féle kép ne a kezét akard megfogni, ink a vállát karját v mim kérj tőle radírt v valami és így próbáld jelezni, h észre vegyen, de am nem értem most fogdosni akarod, v járni vele, mert ha járni szeretnél vele BESZÉLGESSETEK :) hidd el ez egy jól bevált módszer xd
2011. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, nagyon sokat beszélgetünk, hívjuk egymást telefono, csak egyikőnk sem mondott még semmi olyasmit a másiknak.
2011. nov. 10. 19:39
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a lábaddal csinálj ojat mintha keresnéd a kényelmes pozíciót és gyengén érints a lábad az övéhez
2011. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De egy láb érintés mit jelent? Semmit, rám nincs hatással.
2011. nov. 10. 20:08
 15/24 A kérdező kommentje:

Vagy helyezkedjek ügyesen, hogy esélye legyen a megérintésemre?


Pl: úgy helyezem a kezem.

2011. nov. 10. 20:09
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Sztem a tollas megoldás teljesen jó... :)
2011. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Az nekem is tetszett. :)
2011. nov. 10. 20:24
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
ha egy szimpla érintést akarsz akkor csak finoman pöcköld meg a kezét és kérdezz valamit. hogy "bocsi, de nem tudod véletlen mennyin zárt tegnap a MOL?"
2011. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Big Boss ***** válasza:
34%

de am felnőtt vagy mit szarozol, te sem leszel fiatalabb, mond meg neki max azt mondja, h nem xdxd én is így csináltam xd az osztályba, csak az összes lánnyal(akik v hogy ki is néztek, csak azokkal) és ők is nemet mondtak és nem lett semmi belőle, azóta is szeretnek :D semmi durva nem fog történni, nem fog haragudni, ha értelmes.. :)

v szeress engem, nyugi én nem mondok nemet, oszt úgy fogdoshatsz ahogy akarsz(akár nem csak a kezem:D), csak néha nem leszek otthon, mert el mek edzeni, (h legyen mit fogdosni) ja meg kocsmába néha egy sörre xdxdxd több elvárásom nincs, minden másba beleköthetsz :D:D

2011. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hát a mollos poén nagy, biztos lesne, hogy mi van? :)


Utolsó, ha egyedül lennék veled a bolygón , akkor SEM. :D

2011. nov. 10. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!