Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, sokan környékeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sokan környékeznek meg titeket? Sokan udvarolnak, akarnak a pasitok lenni?

Figyelt kérdés

Itt az ilyen hülye beszólogatós, hogy de megdugnálak emberekre nem gondolok, nem számítanak, csak akik normálisan közelednek hozzátok.Mennyien, milyen sűrűn?Mondjuk naponta többen is?Vagy hetente 1-2 fickó?

Meg főleg milyen helyeken?

Hogyan reagáltok rá?Ha nem elég jóképű és izmos egyből elkülditek meg sem ismeritek?


2011. nov. 11. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

Anyukám véleményét kértem a múltkor, hogy miért nem jönnek hozzám oda gyakrabban,ő pedig közölte, hogy vak vagyok, mindig is ott voltak körülöttem és ott is vannak,csak nekem nem tűnt fel.

A múltkor a barátnőm figyelmeztetett, hogy tetszel annak a srácnak a buszon, meg hogy nem véletlenül van mindig a közeledben.

Nekem ezek a dolgok nem tűnnek fel.

Nos ha ilyenre gondolsz, ebből sok van, de mivel nem lépnek én nem tudok velük mit kezdeni.


Aki tényleg kezdeményez, az utóbbi 1 hónapban 3-an szólítottak le. Egyikből sem lett semmi, mert nem akarok átverni vagy megbántani senkit.

Mindegyikük tökéletesen megfelel külsőre, a gondom nem ez, hanem az érzések hiánya.

2011. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyanból aki (norálisabban nem megdugálakkal) leszólít az utcán vagy neten szinte minden nap akad. Komolyabb viszont nem nagyon van mert alig járok el otthonról a dolgaim intézésén kívül és nagyon kevés barátom van, azok is lányok inkább. Ha bekerülök egy társaságba akkor általában legalább egyvalakinek mindig megtetszek.

És magasról tojok arra hogy ki izmos és jóképű! Ez mind egyénenként változik, hogy kinek mi a jóképű! Mindenkit elküldök mert nem vagyok szerelmes beléjük és nem akarok most kapcsolatot, és ugye szerelmes 5 perc alatt nem lesz az ember az utcán egy idegenbe, sem pedig túl gyakran.

2011. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami (első vagyok), anyukám szerint azért nem szólítanak meg, mert nagyon komoly erős kisugárzásom van, szóval tekintélyt parancsoló.

Tényleg okos nőnek tartom magam, de elszállva nem vagyok magamtól, szóval ismerem a képességeim határát is,de valóban igaza lehet a megjelenésemmel kapcsolatban. Mindig nagyon elegáns vagyok, csak szövetet hordok, szóval mint aki az irodából libben ki, pedig nem így van. Bőven van bennem humor, az alpári humor előtt meg is hajolok és hatalmas lelkem van, még a csigákat is leviszem az útról. :)

2011. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
13:58-es leirta a velemenyem, szorol szora megegyezik minden. Kiveve, hogy nekem van parom.
2011. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem érdemes kezdeményeznem, hisz úgy is elküldenének a lányok, hogy lesz akkor így barátnőm?:(
2011. nov. 11. 14:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom ezt miből szűrted le :)

Hülyeség.

Kezdeményezz bátran. Szerintem épp az a tanulság, hogy aki nem kezdeményez, annak nem lesz barátnője.

2011. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De hát itt is írják a csajok, hogy élből elutasítanak mindenkit én meg utána ronda, rossz pasinak érzem magam, persze őket ez cseppet sem érdekli, elutasítani nem fáj.


Először beszélgetni kéne az illetővel aztán lehet hogy kialakulna valami.

2011. nov. 11. 14:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy utasítunk el élből mindenkit.

Én azért utasítom el az embereket, mert másba vagyok szerelmes és hazugságnak érezném az egész kapcsolatot, igazam is lenne.


Viszont a tiszteletet minden normális embernek megadom és ha el is utasítom, nem fogja magát ennyire lehangoltan érezni.

2011. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, tudom hogy mire gondolsz, én rá sem mertem nézni, csomó emberre, mert én meg nem bírok visszautasítani, illetve nem szerettem... ezért inkább nem mondtam semmit, vagy nem válaszoltam (nem túl eredeti), szóval annyit tudok tanácsolni, bár nagyon nehéz, hogy legyél laza, nem egy lapra kell feltenni mindent, jó ez nem jött össze talán a következő, és így tovább, és ha randiztok egyet és nem lesz belőle semmi, akkor volt egy jó délutánod, egy két hónap alatt pedig már rutinos versenyző vagy... belejössz mint kiskutya az ugatásba ;) egyébként, rossz ha visszautasítást kap az ember, mert a földbe tudja döngölni, de egy még nem a világ vége, egyszer majd lesz egy igen... próba szerencse L/18
2011. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
18L te könnyen mondod, hogy nem a világ vége mivel téged nem utasítanak vissza, nem kapsz kosarat, hanem te adsz, rossz érzés, főleg ha sokat kapok, rossz kedvem lesz, önbecsülés romboló.Nem így megy, hogy na majd a következő, ez érzés, nem én döntöm el, hogy mit érzek.
2011. nov. 11. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!