Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem hogy egyedül vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, járok suliba, vannak barátaim, járok diákmunkára, ebből van némi pénzecském, amit magamra, ill a barátnőmre tudok költeni.

Miért érzem azt, hogy mégis egyedül vagyok, és senkinek sem számítok?

Kilátástalan az életem. Nemtudom miért érzem ezt, miközben mások sokkal rosszabb helyzetbe vannak.

Egyszerűen unom az életet...20 évesen..:( most tünhetek ficsurnak de 3. on lakunk, szakadt fiatunk van, van egy 15 éves robogóm...muterék is gyakorlatilag egyik napról a másikra élnek.

Ugyérzem beleuntam az életbe, hogy ugyanaz megy körbe körbe hónapok, sőt évek óta....iskola, barátnő, munka, buli, barátok.

Egyzserűen semmiúj nincs az életemben..ugyérzem fölösleges vagyok, és nincs motivációm...nincsen bennem küzdeni akarás, minek? azért tanuljak, hogy utána munkanélküliként tengessem napjaimat...

rinyagépvagyok, lehet, mindem megvan és vannak nálam sokkal roszabb helyzetben lévők? lehet....de miért vagyok boldogtalan? :'(


2011. nov. 11. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű azért, mert a lányok helyett a fiúkat szereted, csak még te sem tudod. nincs kedved suliba járni. Akiket meg barátodnak hiszel igazából másra kellenének, de így kevesled amit tőlük kapsz, mert legbelül többet akarsz tőlük mint barátság.
2011. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az elsonek nehigy! Nehogy b,uzi legy bazxdmeg!
2011. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nemvagyok meleg, sosem voltam, nem is leszek.


de bíztam benned ;)

2011. nov. 11. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj de bírom az ilyeneket mint az első akik mindenbe belemagyarázzák valahogy a "melegséget"...


Kérdező: heteró vagy nyugi, csak egyszerűen nincsenek sikerélményeid az életben. Próbálj ki pl. új hobbikat, máris kevésbé lesz unalmas az élet!

2011. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs se életcélod, se feladatod. Ha megtalálod, elmúlik, ha nem, akkor maradsz ahogy vagy.
2011. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A masodik vagyok ,az ameik irta hogy ne legy bu-zi ... egyebkent ,menjetek el uj hejekre ,kirandulni meg stb ... talaljatok ki uj programokat ... ;) probald meg :)
2011. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(1-eskének meglódult a fantazmagórikus fantáziája, jó nagy mellélövéssel)

Nna, szerintem:


Mert akkor érzed a szépségét , értelmét az életnek, ha többre figyelsz, mint ami a hétköznapi, múlandó élet. Az örökkévalóba, a végtelenbe beágyazódva az élet eseményei, egy intervallumként. Arra kell koncentrálni, ami itt és most van, de tudni kell hogy az: az Egész része. És törekedni kell, hogy a részben (!) meglássuk az egészet. A hullámban a végtelen tengert. Aki nem érzi lelkében ennek a létszükségletét, a megismerési vágyat, a gnózist, annak élete valóban egészen absztrakt, értelmetlen. Mert a lélek ebben az esetben valóban arra törekszik, hogy azt hazudja magának, ez az egész, de vannak ébresztő pontok, amikor megérzi, hogy hazudik magának (legkésőbb a halál pillanata ilyen, de az valóban egy kicsit késő:). Egy ilyen válság, amit most itt jeleztél, lehet ébresztő hatású. Remélem, hogy segítettem, hogy ne aludjon ki az éberség lelkedben, hanem érezd figyelmeztetésnek. Az életnek nem célja van, hanem értelme, és azt nekünk kell belevinni. A cél halál, az élet küzdelem, / S az ember célja a küzdés maga. – ismeri fel Madách Ádámja a sok szenvedés során.


üdvözlet!-anonimanna

2011. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gondolkozz el picit,mi erdekelne,ami elerheto,realizalhato es koncentralj arra...

anno nekem a fotozas segitett...helyrebillentette a kis lelkem a hajnali seta a dunaparton,napfelkeltet fotozva vagy egy oszi bandukolas a gellerthegyen...

2011. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!