Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok, és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, és tetszik egy lány. Ez normális?

Figyelt kérdés
tuti nem normális mondjuk xD de akárhányszor elmegyek a termük elött lelassítok és benézek hátha látom.. énekkaron láttam először.. akkor még beszéltem is vele, igaz csak a nevem kérdezte meg, azóta van ez..
2011. nov. 11. 22:59
1 2 3
 11/28 mus musculus ***** válasza:
Csak éppenséggel elérhetetlenek a számodra (már ha tényleg leszbik, nemcsak divatból nyaldossák egymást).
2011. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Lezbikus vagy :DD
2011. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Húskloffoló ***** válasza:
mus musculus : a pénz mindenre megoldás :P
2011. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 mus musculus ***** válasza:
Sztereotípia. Ha így lenne, én is rég összeszűrtem volna a levet egy eszméletlenül gazdag, ámde kőbunkó ismerősömmel.
2011. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
7%
szerintem ez mar a 21. szazadban normalis...csak itt nalunk tulozzak el a dolgot...
2011. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 mus musculus ***** válasza:
Hogy jön ide a 21. század? Gondolod, ilyen mértékben megváltoztak a biológiai funkciók és az emberek génállománya?
2011. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Húskloffoló ***** válasza:
mus musculus: azért mert neked nem sikerült :D most attől függetlenül hogy akartad e vagy sem hogy legyen egy kőgazdag faszid :D attól még a pénznek van hatalma ;)
2011. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 mus musculus ***** válasza:
Ezt leírnád magyarul? Sajnos semmi nem jött le a mondanivalóból.
2011. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Húskloffoló ***** válasza:
hehh :D az hogy te semmit sem tudtál kivenni belőle,az nem az én problémám ;)ha nem magyarul akkor szerinted milyen nyelven íródott?
2011. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 mus musculus ***** válasza:
Az enyém sem, annyira nem tölt be meghatározó szerepet az életemben. Lehet, hogy te értelmesnek és magyarosnak nevezed, te dolgod, én ennél igényesebb vagyok.
2011. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!