Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok, és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, és tetszik egy lány. Ez normális?

Figyelt kérdés
tuti nem normális mondjuk xD de akárhányszor elmegyek a termük elött lelassítok és benézek hátha látom.. énekkaron láttam először.. akkor még beszéltem is vele, igaz csak a nevem kérdezte meg, azóta van ez..
2011. nov. 11. 22:59
1 2 3
 21/28 Húskloffoló ***** válasza:
Igényes vagy persze :D
2011. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 mus musculus ***** válasza:
Te már csak tudod, olyan jól ismersz :D
2011. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Húskloffoló ***** válasza:
te írtad hogy annál te igényesebb vagy :D én csak helyeseltem :D
2011. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

[link]


Hát nem vagy (Kinsey skála) szerinti szexuális nulla. ;-) Ennyi. Igen az, amúgy.


[link]

2011. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Én is leszbi vagyok. Úgy kezdődött,hogy össze találkoztam egy csajjal. Barátkozni akartam,tényleg nem akartam semmilyen szexuális kapcsolatot vele. Egyik este áthívott,hogy tévézzünk és beszélgessünk. Belementem. Rám mászott. Kicsit meglepődtem. Nem akartam bele menni a kalandba,de tini voltam,ki akartam próbálni,hajtottak a hormonok :P. Nagyon-nagyon megbántam. Azóta leszbikus lettem. Az incidens előtt semmit nem éreztem lány után. De ezek után fiúra ránézni nem tudtam. Csak lányra. Gondolkodj el azon,hogy valóba a lányokat szereted-e. Hány éves vagy? Ha kamaszkorban vagy az is lehet az ok,hogy jobban csíped a lányokat.. Szimpla kíváncsiság is lehet. Én egy életre elszúrtam az életem! Ha nem válik neked be,hogy inkább a fiúkat csíped,akkor ez van. Ennek nem lehet parancsolni.. Végül is én se tudtam. De én nagyon-nagyon megbántam! Azért kitartást kislány!:)
2013. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

miért bántad meg?

bocs, de kicsit furcsa,amit írsz. rád mászott, te nem ellenkeztél, és annyira jó volt, hogy azóta is leszbi vagy. úgy érzed a fiúk nem tudnak annyi élvezetet,figyelmet adni mint egy lány, viszont a lányokban megtaláltad ami neked kell. akkor mi a baj?

2013. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
2-vel előző válaszoló voltam. Azért bántam meg mivel én nem akartam leszbikus lenne,csak megtörtént az eset,és utána valami fura dolog történt és nem tudtam a fiúra nézni már olyan szemmel,mint az előtt. És tudom,hogy jobb lenne az életem,ha nem lennék leszbikus. Igazán ezt se fogod megérteni,mivel nem tudom rendes leírni elmagyarázni....
2013. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

azért nem tudsz fiúkra nézni, mert túl durvák, "közönségesek" egy lány szerelme/érintése után?

és azért lenne jobb az életed, mert nem fogadnak el? (szüleid, iskolád, barátaid, munkahelyed....)

2013. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!