Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is sokszor odaképzel maga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is sokszor odaképzel maga mellé egy kislányt elalvásnál, akinek nem volt még bnője?

Figyelt kérdés

Jó párszor úgy alszom el:D Vhogy jobban érzem magam tőle xD Nem vagyok pedó, de ez tényleg csökkenti a szeretethiányt?

Am sok haverom van stb. de úgy hiányzik már egy bnő:s

Van még vki így? És sztetek ha ez kiderülne akkor pedónak néznének?:D

f/18


2011. nov. 11. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

hát én lány vagyok és nem egy kisfiút képzelek magam mellé, de van egy nagy ölelős párnám és úgy alszom el hogy azt ölelem. elalvás előtt meg szoktam néha arra gondolni hogy most épp egy édes srác szuszog mellettem az ágyamban :Đ

jó ezzel a gondolattal elaludni :)


21L

2011. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy velem egyidős vagy pár évvel fiatalabb lányt inkább...


18/F

2011. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
lolicon animék miatt vmér elkezdtem rajongani a kislányok után :D de 14-24 közöttiekhez vonzódom csak. Ezt mondjuk el nem mondanám kb senkinek:D tuti pedonak nézne:D
2011. nov. 11. 23:46
 4/18 A kérdező kommentje:
persze valamikor egy olyannal képzelgek akihez vonzódom is:P mikor hogy
2011. nov. 11. 23:46
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet csinálni:) De nem kislányt képzelek oda... /F
2011. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lesznek a pedofilok, mindig csak odaképzeli, majd később oda is viszi maga mellé.
2011. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig ugyanazt a lányt képzelem oda, aki mellesleg fél éve még tényleg ott feküdt. (23F)
2011. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
lehet látens vagyok?:D sztem ez csak olyan lányos dolog. nem bukok rájuk, de a szeretethiány elleni flash az ilyen mindig :o
2011. nov. 12. 00:04
 9/18 anonim válasza:
100%
Én a Körből szoktam néha Samarát ide-oda képzelni, de valahogy nem érzek hajlandóságot tőle semmire... y.y
2011. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz, lehet hogy csak onii-chan ösztönöd van :D


én is birom a kissrácokat az édes pofijukkal. de vonzódni nem vonzódom hozzájuk "úgy".


22/L

2011. nov. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!