Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem épp vagyok jófiú. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem épp vagyok jófiú. Ez mennyiben zavarhatja a leendő párom?

Figyelt kérdés

Magyarázat:

1.Nyers a modorom, ami a szívemen, az a számon

2.Éltem, és néha élek is butító szerrel: zöld, fű, joint... Kinek melyik néven ismerős

3.Volt már rendőrségi ügyem (súlyos testi sértés)

4.Hirtelen haragú vagyok (néha ha nem akarok, akkor is ütök kizárólag fiúkat)

5.Makacsság

6.A tél folyamán lett egy kicsi, tényleg kicsi pocakom, amúgy az alkatom sportos

7.A jobb első metszőfogam tőből letört, miután megfejeltem a járdaszegélyt...Nem önszántamból

Szóval ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezem nagyvonalakban... A fogra jelenleg nincs pénzem...:/

Mit tegyek, miben változzak meg? Milyen férfit keres HOSSZÚTÁVRA egy nő? A foghiány undorító, tudom...

23/F


2009. máj. 9. 03:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jah, és rapper vagyok, lógó, bő ruhában járok
2009. máj. 9. 03:03
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az első 5 kizáró tényező, az utóbbi 2 nem olyan szinten izgat, hogy egy kapcsolatban a legmeghatározóbb lenne. sSzerintem próbálj változtatni, amin csak lehet...a stílusodon, életviteleden és ha ezek megváltoznak, sokkal könnyebb lesz hosszútávú kapcsolatot kialakítanod.
2009. máj. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami nálam kizáró ok lenne:

2, 3, 4,

1. A nyers modor. Ha nyers az nem baj. Ha trágár, bunkó, megalázó az igen.

2009. máj. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
A fiatal nők többsége számára ez a tulajdonságlista (7) kivételével vonzó. 25 év feletti nők számára egyre kevésbé. Fiatal lányokat keress, akik nem túl belátóak, és vonzza őket az, hogy "izgalmasnak" tűnsz, vagy talán abban is hisznek, hogy meg tudnak változtatni.
2009. máj. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem fel kellene nőnöd!a szerekröl lemondani,mert egy józan életet élő nő nem fog veled leállni,föleg nem hosszútávra.az h pocakod van nem gond,a rossz tulajdonságaid pedig az életeted végigkisérik,olyan lányt kell találnod,aki igy elfogad.és ne verekedj,tök primitiv dolog.(bocs)

27/L

2009. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nálam is a 2,3,4 ...ha ebből valamelyik megvan akkor kivan zárva bocs ... és a hetes sem teccene
2009. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ez egy nagy hülyeség hogy keressen fiatalabb csajt .. már bocs , de én 17 vagyok (gondolom nálad ez a fiatal és remélem nem azt kéred tőle h kezdjen 14 évessen ...) és nálam sem jönne szóba :/ (2,3,4,7)
2009. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Miről beszélsz? Minél igénytelenebb egy csávó annál jobban kell a csajoknak. (Nem tapasztalatból beszélek.) Most itt irkálják, hogy "így-úgy nem jó, meg kizáró ok", de ez nem igaz. 20/F
2009. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

nos,ahogy felsoroltad ezeket a tulajdonságokat szinte csak negatív dolgot írtál magadról...

nálam az : 1,6,7 egyáltalán nem kizáró ok,sőt a 2es se mivel a barátom is él néha ilyen szerekkel,amit mára már megtanultam elfogadni...

A makacsság,hát néha azért neked is el kell ismerned,hogyha nincs igazad:)

3assal már nem tudsz mit kezdeni,a lényeg hogy remélem tanultál belőle és többet nem fordul elő:)

a 4esen szerintem mindenképp változtass picit.

De szerintem egy ember igen összetett személyiség ahhoz,hogy pár tulajdonsága alapján megítélhesd,és mindenkinek más a zsánere is:)

ebből adódva nem feltétlen amiatt találsz olyan nőt amilyet akarsz mert mi elmondjuk a véleményünk.mert ez csak a mi ízlésünk...add magad,az igazi úgyis elfogad olyannak amilyen vagy:)

2009. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is megcáfolnám a 3. válaszadó véleményét!

18, vagyok, lány, de amin leginkább kizáró ok, az a 2,3,4. Ez

nem menő a lányoknál, hidd el…

A pocak meg kit érdekel? Jó az ott. Ha megfogsz vkit a személyiségeddel, akkor

a 7es sem számít, nem azon fog múlni!

Amúgy jól látod, hogy változtatnod kell pár dolgon, ha szeretnél

egy normális kapcsolatot. Tudod ezt te is jól, különben nem tetted volna fel a kérdést.

Innentől csak rajtad áll.


„ Minél igénytelenebb egy csávó annál jobban kell a csajoknak.”…

Erről meg csak annyit, NEM, az igénytelenség nem vonzó!

Ha arra gondoltál, h a fű, meg az, h folyton bajba keveredik, erőszakos,

bejön a csajoknál… A kérdező kiemelte h HOSSZÚTÁVRA gondolkodik.

Hosszútávon meg ezek nem működnek.

2009. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!