Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem épp vagyok jófiú. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem épp vagyok jófiú. Ez mennyiben zavarhatja a leendő párom?

Figyelt kérdés

Magyarázat:

1.Nyers a modorom, ami a szívemen, az a számon

2.Éltem, és néha élek is butító szerrel: zöld, fű, joint... Kinek melyik néven ismerős

3.Volt már rendőrségi ügyem (súlyos testi sértés)

4.Hirtelen haragú vagyok (néha ha nem akarok, akkor is ütök kizárólag fiúkat)

5.Makacsság

6.A tél folyamán lett egy kicsi, tényleg kicsi pocakom, amúgy az alkatom sportos

7.A jobb első metszőfogam tőből letört, miután megfejeltem a járdaszegélyt...Nem önszántamból

Szóval ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezem nagyvonalakban... A fogra jelenleg nincs pénzem...:/

Mit tegyek, miben változzak meg? Milyen férfit keres HOSSZÚTÁVRA egy nő? A foghiány undorító, tudom...

23/F


2009. máj. 9. 03:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Fúúú :D hát nálam egyik se lenne kizáró ok igazán,szerintem egy csajnak (most természetesen magambol indulok ki és néhány barátnömböl) az pont bejön ha valaki rosszfiús! Az miért lenne baj hogy verekedős vagy, van rendőrségi ügyed és kicsit agresszivabb tipus vagy? Sokkal jobb egy ilyen srác aki jártas az utcán mint egy kis szerencsétlen...legalább meg tudsz védeni egy nőt.A nyers modor engem nem zavarna,a lényeg hogy a csajoddal legyél kedves.A füvezés sem olyan húúúú de izés dolog, nekem egy csomó haverom próbálta, meg néha szokott is, de azér a rendszeresség abbol nem jó.A fogadat majd megcsináltatod, a hasadat meg lelapositod edzéssel.A rapper stílus meg wááááááhhhhh :D:D:D:D:D ha még helyes is vagy akkor sztem marha jó pasi lehetsz csak a fogadat csináltasd meg ;) De persze én fiatal vagyok, egy korodbeli csaj (mint ahogy az előző válaszokbol láthattad) a legtöbb tulajdonságodat kizáró oknak tartja, bár nemtom miért...nekem ha választani kéne egy oroszlán meg egy nyuszi között valszeg az oroszlánt választanám ;)
2009. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kapcsolat hossza az attol függ milyen csajt fogsz ki,mert ha szeret és te is őt, akkor lesz hosszutávú , viszont ha nem szeret akkor hiába változtatsz magadon akkor sem fog annyira megszeretni hogy egy komoly kapcsi legyen belőle...(szerintem) de persze egy kapcsolatért néha neked is áldozatokat kell hoznod, de ha szeretni fogod a csajt akkor ez természetes dolog lesz és nem pedig teher.../ ja, az 'oroszlános' voltam :) /
2009. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
most az előzö válaszoló által kiderült h télle vannak ilyen csajok ... nem gond a rendőrségi ügy ? hát öcsém te elég hülye vagy ... főleg súlyos testi sértésért.nemtom mit szólnál ha mondjuk járnátok és az egyik haverod megmerné fogni a derekad ez meg jól megverné ...a füvezés sem gond ... hát jó végülis egy magadfajtának mért lenne az ...na midn1 a lényeg az h biztos van olyan csak akinek hosszútávra bejössz de az olyan is mint TE ... és az nem túl jó de legalább összeilletek...
2009. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem ami legelőször leesett..

Fűre van pénz, de egy fogra nincs? Már itt elbuktál.

Pedig a többi annyira nem durva. Bár ha ezeket összevetjük, akkor szerintem egy durvább veszekedés alkalmával képes lennél megütni a barátnődet, még ha most tagadod is.

A rapperség, meg a lazább ruhák bejönnek, azzal nincs baj (:


De a nők 80%ánál a leges legelső az igényesség.

2009. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én félnék tőled, nagyon agresszív embernek tűnsz. Nem kockáztatnám meg, hogy a rózsaszín köd elmúltával mérgedben mondjuk felpofozz, nem jöhetnél nálam szóba. Meg eleve nem szeretem azokat, akik nem ésszel, hanem hangoskodással és erővel intézik a dolgaikat.


De a fogadat is minél hamarabb csináltasd meg szerintem, nálam az is kizáró tényező.

2009. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem buktam el sehol kedves utolsó előtti... Ki mondta, hogy én a zöldért fizetek? És ha még havonta 1X fizetek is érte, akkor is csak 2500-3000 FT-m megy ki össze-vissza... Nem azt írtam, hogy nap mint nap be vagyok tépve...

De asszem inkább meglapulok a szobában, míg meg nem lesz az a köcsög fog, hogy az Isten verje bele a f@szát a búza emberi fogazatba.

De amúgy is elég nagy előítéleitek vannak... Ha verekszem néha, az kapásból azt jelenti, hogy egy állat vagyok, akitől félni kell? Ha megvédem a barátnőm, már kapásból féljen tőlem? Nem értem ebben a logikát, és az értelmet...

2009. máj. 9. 21:55
 17/17 anonim ***** válasza:

13:01-esnek

MI az hogy egy 'magadfajtának'??? má bocs de kinek képzeled te magad hogy itt felsőbbrendüsködsz?látszik mennyire szűk a látóköröd,pedig lefogadom idősebb vagy nálam, de abban is biztos vagyok hogy fele annyi dolgot nem tapasztaltál még ha ilyen tipikus betokosult előítéletes gondolkodásod van!rendőrségi ügy ...pff... nagy dolog b**dmeg! ha pl téged valaki letámad az utcán , akkor te inkább hagyod magad agyonverni, nehogy rendőrségi ügyed legyen.(mellesleg a rendőrség meg a bíróság is ELÉG GYAKRAN igazságtalanul dönt!és ezt is tapasztalatból mondom) de amugy ha ennyire lenézel mindenkit, aki nem ilyen irodapatkány mint te vagy akkor minek irsz ide? -.- /füvezésröl meg annyit hogy Bob Marley is csinálta mégsem utálta ezért senki/ nem attol lesz valaki jó vagy rossz ember... (oroszlános voltam)

2009. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!