Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt pasi visszaszerzéssel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt pasi visszaszerzéssel, vagy önálló visszatérésével kapcsolatos sztorikat meséltek nekem?

Figyelt kérdés

Pl. mennyi ideig jártak/tatok, ki szakított és miért, mennyi idő volt a szünet... stb.

A "töltött káposzta jó csak melegítve" jellegű hozzászólásokat most ne, már hallottam bőven, és nem biztos hogy így van!


2010. máj. 12. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érdekelne :\ nekem is kell a volt barátom :'(

Bocsi az offért

2010. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Max. akkor ketten megosztjuk a tapasztalatokat... bár ne lennék ebben a helyzetben, de most, hogy már nincs, tudom, hogy Ő kell...és nem tudom, hogy segít-e ha kap egy kis időt, vagy meddig érdemes várni. ááááááá nehéz ez...
2010. máj. 12. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
A pasimmal 8 hónapig voltunk együtt. A végén szakítottam vele vagy 4szer, mert már majdnem megfolytott, annyira féltékeny volt mindig. 8 hónap után végleg szakítottam vele, de ő ez előtt mindig visszakönyörögte magát, és én megbocsátottam neki. Még most is újra akarná kezdeni, de határozott votlam, és megmondtam, hogy többé nem kell oylan pasi, akivel egyszer már szétmentünk, mert ha egyszer nem működött, akkor máskor sem fog. =/
2010. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A volt barátommal mi is kb 4-5-ször szakítottunk Először 4 hónapig jártunk aztán lassan rájöttünk, hogy nem megy de még jó párszor próbálkoztunk. Még most is néha felmerül az újrakezdés, de én már nem akarom. Kb. másfél évig próbálkoztunk és nem jött be.Úgyhogy én nem akarok több időt pazarolni egy rossz kapcsolatra. Ettől függetlenül nagyon jóban vagyunk :)
2010. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ismerős..ugyanebben a cipőben jártam most és nagyon megszenvedtem ..sztem nem érdemes.. csak szenvedsz..

járrj el bulizni, szórakozni, kösd le a figyelmed..ismerkedj másokkal. nem érdemes egy pasira se várni..aki időt kér az már rég nem jelent jót..

2010. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikor velem először szakítottak nagyon szenvedtem hiszen azt hittem h életem nagy szerelmét veszítettem el és minden áron vissza akartam szerezni. Akkor még nem tudtam h képes vagyok rá és persze nem csak én hanem bárki más. Nagyon akartam és sikerült is, igaz h egy év eltelt közben de visszajött hozzám és újra szeretett úgy mint azelőtt. Sajnos akkor már én szerettem ki belőle, és ezután folytatódott a libikóka játék, ha én voltam szerelmes belé akkor ő nem stb. Ennek vége is lett 5 év alatt amit így utólag nem bánok, mert tudom ha nem így történik akkor egy csomó tapasztalattal lennék szegényebb és pl nem ismertem volna meg egy nagyszerű embert aki sajnos ugyancsak szakított velem nemrég, de akárki akármit is mond vissza fogom még kapni őt! Nem önzőségből, hiszen nem csak nekem lenne így jó hanem neki is, mivel nem a mi hibánkból lett vége.

Ha te is hasonló cipőben jársz ne add fel, amit nagyon akarsz az úgyis valóra válik, csak hinni kell benne :)

2010. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem feladni, de néha jó egy kis bátorítás, és mások sikereiből okulni. Nagyon jó ilyen történeteket olvasni. Ha mégegyszer mellettem lenne, annyi mindent másképp csinálnék...
2010. máj. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!