Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint nem lehet valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem lehet valakit NAGYON szeretni?

Figyelt kérdés

Légyszíves olvassátok el figyelmesen ezt a párbeszédet!

[link]

Köszönöm! :)


2011. nov. 13. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
megpróbáltam végigolvasni,de nem ment mert kurv@ unalmas
2011. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De itt nem az a lényeg hanem az, hogy valakit akkor nem is lehet nagyon szeretni csak egyszerűen szeretni. És ez lenne a kérdésem, hogy ez tényleg így van? Nektek mi a véleményetek róla. (nem magáról a párbeszédről hanem értitek...)
2011. nov. 13. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Elolvastam. A masodik fele az ok, egyetertek vele, de az elso resz, az nekem csak kotozkodeskent jott le. Minek belekotni szavakba? Az erzesek sokkal fontosabbak es valaki nem biztos, hogy olyan jo abban, hogy pontosan fejezze ki magat. A szavak csak felreertes forrasai.

Amugy viszont tetszett az iras.

2011. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én elolvastam, de nagyon erőltetett. :(
2011. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erick Fromn: A szeretet müvészete


abból van?


ha érdekel ilyesmi olvasd el

2011. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!