Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedne anyuci és apuci 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedne anyuci és apuci 16 évesen egy 3napos versenyre egyedül, ha tudja, hogy van ott egy srác, akinek bejössz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Benned kell megbízniuk. Tök mindegy milyen a srác. Nem valószínű, hogy telepatikus képességei lennének.

Ha te nem akarsz valamit, akkor nem akarod.

(gondolom lesz ott még 20 másik srác is, akit szintén nem ismernek.)

Te számítasz, nem a többiek.

2009. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
*képességeik
2009. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Na de ha pl elhív sétálni este? v bulizni? mert azért énse akarok egésznap egyedül a szobában üldögélni, mikor midnenki más bulizik.

Szóval ilyen helyzetben történhet bármi..:S

2009. máj. 9. 20:58
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Voltam már teljesen egyedül versenyen, 14 évesen. Vigyáztam magamra. Mondjuk az is igaz, hogy egyetlen fiúval sem lettem volna hajlandó felmenni kettesben a szobájába. Azelőtt néhány héttel erőszakolta meg a barátnőmet egy fiú (aki bejött neki), pontosan így. Felcsalta a szobájába. Úgyhogy én nem kockáztattam.


Ha meghív bulizni stb., és tartasz attól, hogy erőszakoskodni kezdene (akaratod ellenére letapiz stb.), akkor úgy szervezd, hogy ne legyen erre lehetősége. Bulizni eleve nem ketten fogtok. Sétálni pedig lehetőleg ne a legelhagyottabb utcára menj, hanem olyan helyre, ahol mások is járnak.


20.41-es: szerintem édesanyád nem azért kérdezte meg, hogy szűz vagy-e, mert nem bízik meg benned, hanem mert fontos vagy neki. Örülj neki, hogy tőled megkérdezték. :)

(második válaszoló voltam)

2009. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Szia,

még valami: legyen a táskádban egy dezodor. Ha erőszakoskodni kezd, fújd le vele, és fuss el. Bár azért remélem, hogy nem kerül rá sor, de a lényeg az, hogy biztonságban érezd magad. (utolsó voltam)

2009. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Szerintem az már elég ha benned megbíznak.:) Nem kell ahhoz ismerni azt a srácot. Tudják hogy nem fogsz semmi "hülyeséget" csinálni,akkor meg szerintem minden oké;) Amúgy így visszagondolva,engem általában mindig elengedtek,mert bennem is megbíztak :)
2009. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez a dezodoros jó.:D Köszi a tanácsokat is!:) Remélem elengednek...
2009. máj. 9. 22:19
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha van még időd, akkor mutasd be közben a srácot.
2009. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudnám bemutatni, mert 200km-re lakik tőlem.:D
2009. máj. 10. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!