Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem fel ér egy öngyilko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem fel ér egy öngyilkossággal?

Figyelt kérdés

Ha szeretünk valakit, bármit meg kell tennünk érte?

Az eddigi életünk már nem is számit semmit?

Mindaz aki és ami eddig voltam, szünjön meg?

Megér a szerelem egy "öngyilkosságot"?

Valóban fel kel h adjuk az álmainkat?

Mindig is az volt az álmom h nyomozó legyek, és most amikor már majdnem megvan, a barátom aki remélhetőleg életem szerelme, azt kéri hadjam ott a tanulmányaimat, és költözzek vele külföldre.Természetes h zavarban voltam, erre megvádolt h nem szeretem eléggé. Na és ő? Neki van más választása, nekem nincs. Mégis azt kéri h adjak fel mindent.És ha tévedek, ha nem ő az igazi? Aztán már nincs visszaűt... Mit tegyek?


2011. nov. 14. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nem minden szerelmes párban szolga-úr viszony ha nem tetszik keress olyat ahol te vagy az úr nő
2011. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felér. Egy szó.

Egyébként ez amit leírsz konkrétan nem más mint érzelmi zsarolás. Ha ilyet kér nem szeret.

2011. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyjam. Gy-vel.

A szerelem arról szól, hogy kötünk egy rakat kompromisszumot a másik érdekében. Nem csak te, hanem ő is. Példának okáért a másik álmainak megvalósítását illik támogatni.

2011. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LadyLee ***** válasza:

NEM


Ne add fel magad. Ha erre nem vagy kész, ne menj vele. Méghozzá azért nem, mert hezitálsz. Ha tényleg valóban, halálosan szerelmes lennél, a fenti gondolatok ("És ha tévedek, ha nem ő az igazi? ") fel sem merültek volna benned - ezek arra utalnak, hogy valóban nem ő az. Pláne arra utal az, hogy nem érti meg, hogy min vacilálsz.


Engedd el - ha mégis ő az igazi - visszajön / te fogsz mégis utánamenni.

2011. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ő is szerethetne annyira, hogy itthon maradjon, amíg végzel.
2011. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem


nem tisztességes se magaddal se a másikkal szemben ha teljesen odaadod magad. Miért adnál fel mindent ?

2011. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!