Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnatok arra ha a parotoknak kozos tetovalasa lenne az exevel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 23:29
1 2
 1/13 Kingaa1 ***** válasza:
78%
semmit... előttem is volt élete... arról nem tehetek hogy tönkrementek, vagy igen?
2011. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Kiröhögném, és mondanám hogy az már egész életedre ott marad:DDD
2011. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 napietus ***** válasza:
10%
kinevetném, hogy ennyi esze volt :p de aztán békén hagynám, elég baj lehet ez neki, szerencsétlenjének :P:D főleg, ha el akarja tüntetni, és majd meglátja aszámlát, na akkor tényleg em szabad majd bántani, meg lesz neki a maga baja :D:D:D
2011. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

fura lenne .. főleg ha nagyon látható helyen

valószínűleg ki is hagynám az ilyen csajokat , irtózatos nagy naívságra utal ha valaki tetoválást csináltat valakiről

főleg ha fiatalon

2011. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én felvágatnám vele a bőrt. Magam is megtenném.
2011. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
valszeg semmit nem reagálnék...ha tényleg nem számít már neki a másik csaj,egy idő után úgyis átvarratja vmi mássá...ha nem,akkor javaslom,ha úgy sem,akkor felesleges vele lennem mert nem tudott elszakadni a másiktól..
2011. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ott kezdődik a dolog, hogy eleve nem jönnék össze olyannal, aki volt olyan ostoba, hogy közös tetkót csináltasson az aktuális nőjével. ez eleve egy olyan értelmi szintet feltételez, ami kizárja az ismerkedést.


eszembe jutott erről valamelyik magyar luxuskurv@ alias modell esete, aki először rib@ncrendszámként magára varratta a pasija nevét, aztán mikor jött a következő, akkor átíratta a tetkót annak a nevére, aztán mikor azzal is vége lett, akkor inkább leszedette...

2011. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 napietus ***** válasza:
szerintem nem a nője neve, hanem mindkettőjüknek egyforma. mondjuk ez a tetoválós dolog nekem eleve nem jön be, szóval fantasztikus volt maga a feltételezés is :)
2011. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mér, ehhez mit lehet szólni? HÁt nem mindegy? Ami megtörtént, megtörtént. Majd csinál belőle egy kamiont,

vagy úgy hagyja, igazából ez már történelem.

2011. máj. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

napietus.blog.hu: még ha nem is a nője neve, hanem közös tetkó, akkor is szánalmas ötlet szerintem. egyrészt olyan ovis dolog, másrészt egy tetkó örök életre szól, és aki van olyan buta, hogy csak azért magára tetováltat valamit, hogy jelezze az összetartozást, az meg is érdemli, ha belebukik...

én úgy értettem a kérdést, hogy pl olyan tetkó, h zsuzsi&laci meg ilyenek. lehet, h azért, mert van egy ismerősöm (hálistennek távoli), aki magára tetováltatta az akkori nő nevét, aztán szakítás után volt olyan igénytelen, h elment a szalonba, és áthúzatta a nevet... most az díszeleg neki :D

2011. máj. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!