Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy fiút kihozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fiút kihozni abból a mély állapotból, hogy cigizik, iszik, már van tetoválása, hedonista életet él, stb?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet finoman segíteni neki???Én egy olyan lány vagyok,aki semmi ilyesmit nem csinál,és érdeklődik egy ilyen fiú irántam.Azt gondolom,kezd kiégni.Hogyan lehet óvatosan ezekről vele beszélgetni,hogy én nem ilyen életet élek,de segíthetek neki kijönni belőle?
2011. nov. 14. 17:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért kezelem lazán,mert van a családban sok orvos és én is évek óta olvasok ilyen témájú könyveket,és orvosi könyveket.Még szép,hogy itt nem adható vissza az a tudásanyag,konferenciákon elhangzottak,amiket végighallgattam.TUdod mit,megéri leszokni!
2011. nov. 15. 00:11
 12/20 anonim ***** válasza:

B@szki! Te egy nagyon nagyon fiatal kis éretlen csaj lehetsz :) ami persze nem baj, de a válaszaidból nagyon lejön, hogy egy cseppet sem figyelsz. Én egyszer sem mondtam/írtam azt, hogy nem éri meg leszokni, lehet hogy neked úgy jött le, de nem írtam ilyet és nem is utaltam rá, pusztán vázoltam, hogy elég kemény meló ez, de természetesen megéri. Viszont ha valaki eltudja dönteni, hogy ez neki jó-e, mint pl: én, akkor mi a probléma? :) Hidd el nekem, hogy nyakig benne vagyok ebben a témában, tisztában vagyok vele, hogy ha ezt folytatom, akkor jó eséllyel 30 év múlva az ötödikre sem fogok tudni felmászni erős lihegés, zihálás és inhalátor nélkül. Én ezt tudom és számolok ezzel. Most ez van.

A barátodnak meg sok sikert, mozgasd és zabáltasd meg nagyon, mert ezek segítenek a legjobban a leszokásban.

2011. nov. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De mozog is,elég kidolgozott a teste.Van még valami tipped?
2011. nov. 15. 06:22
 14/20 anonim ***** válasza:

Én amikor letettem a cigit ,akkor még a barátnőm sem hítt bennem és azt hitte hogy hazamegyek és ugyanúgy rágyújtok...Én a barátnőmet nagyon szerettem,nem dohányzott de hozzá volt szokva a hamutál efektushoz más álltak annyira hogy észre se vette hogy nem gyújtottam rá.Nem nagy cucc leszokni,a lényeg az hogy semmi nikotinos tapasz vagy rágó nem szabad olyankor használni mert az benned tartja az érzést hogy rá kell gyújtani...Minden nélkül a legkönnyebb!

Ha esteleg beléd szeret,lehet hogy azzal megtisztelne magától hogy a jelenlétedben ne gyútson rá és ne piáljon,ha ennek nemtud eleget tenni akkor felejtsed el.Fogadjunk mindig is jókislány voltál :)

2011. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
de miért adtok tippet, hogy hogy változtassa meg??? basszus ez annyira gáz. ha így nem tudod elfogadni, akkor sehogy. ne te döntsd már el, hogy ő mit kezdjen az életével.
2011. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen mindig is az voltam,mi ebben a különös,hogy kiemelted?
2011. nov. 15. 16:35
 17/20 anonim ***** válasza:
Nincs más tippem, de nem is kondiról beszélek, inkább futásról, kocogásról. Napi többször, mert a futás annyira kihasználja a tüdőt, hogy utána az embernek jó ideig nincs kedve rágyújtani. A zaba meg azért kell, mert szintén elveszi a "pangás" érzését. Sokan akkor gyújtanak rá, amikor éhesek, de nincs kedvük megmozdulni, elvánszorogni a konyháig és bedobni egy szendvicset, inkább elszívnak egy cigit és isznak rá egy kis vizet, ez tökéletesen elveszi az étvágyat.
2011. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el dohányozni,inni és tetováltasd ki magad! :) Ha ő nem változik érted akkor te változz meg ő miatta!Vagy elfogadod amilyen!Ha szeretsz valakit ,őt nem akarod megváltoztatni mert úgy szereted ahogy van és ha viszont szeretnek akkor lehet kompromisszumokat kötni...
2011. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez az "érdeklődik egy ilyen fiú irántam" konkrétan mit jelent? Te szerelmes vagy? Jártok?
2012. jan. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2012. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!