Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajajjj, miért váltott a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajajjj, miért váltott a férfi erre?

Figyelt kérdés

Mindig hívott eddig, sokat beszéltünk, én néha sms-t írtam neki.


3 napja azt sms-t váltottunk, én azt írtam neki kedvelem, de poénos szövegkörnyezetben, mert nem a szerelem és nem a párkapcsolat volt a téma.


Nem válaszolt. Másnap reggel egy aranyos, gyakorlatilag semmit mondó sms-t írt, de mosolyogtam rajta.


Ma ismét írt, megköszönt nekem valamit, mert segítettem.

Meglepő a stílus. Nála a kössz meg laza mondatok csengnek, míg ma azt írta nekem, köszönöm szépen..................


Nem sms-t író, mindig hív.


Miért váltott át azóta, hogy kimondtam, kedvelem sms-re? Nme kölcsönös és távolságot akar tartani, próbálja ezt éreztetni velem?


Mit gondoltok erről?


2011. nov. 14. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hideg front miatt van ez az óriási változás.Ő egy férfi és nem egy nő,egyszerű,konspirációmentes.
2011. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vagyis.........???????? NÁlA OKA VAN? ismerem.


A kimondott dolog miatt ilyen..

2011. nov. 14. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi oka nincs.Ha pedig mégis van,annak a kettőtök között levő kommunikációs szakadék az oka.Talán élőben,face to face meg kellene tudakolni,hogy most mi a helyzet,nem pedig fél mondatokból,személytelen kommunikációra alapozni.Sms-ben 1.félre lehet érteni,2-személytelen.

Pont annyi esély van arra,hogy picit le szeretné építeni veled a dolgot,nehogy tovább komolyodjon..,mint arra,hogy csak nem volt olyan jó kedve,vagy elfoglalt volt,vagy nyomasztotta valami.Találgatni felesleges.

2011. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!