Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, h a lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, h a lanyok tobbet szenvednek a fiuk utan? V nem igy van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 21:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
nehezen tettem túl magam volt barátomon majdnem egy évbe telt,de mivel volt vki akivel kölcsönösen elmondtuk egymás gondját baját és sikerült kiszerettetnie az exemből,aztán azóta 8hónap telt el boldogan együtt és minden nagyon jó,és háát az is biztos,hogy a fiúk is szenvednek a lányok miatt...szerintem személyfüggő az egész...
2009. máj. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem is a lányok azért többet szenvednek a fiúk után..Bár van aki nem...de a többsége sztem igen. Mint például én nagyon hiányzik az exem és eléggé kivok bukva de ott vannak a haverok meg a sok barátom és melettük nem is tudok ilyeneken gondolkodni:D
2009. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!