Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti így folytatnátok?

Figyelt kérdés
az van hogy van egy fiú aki nekem már tetszik egy ideje neki viszont volt egy csaja szóval nem lett közöttünk semmi. tegnap viszont rámírt fészen hogy találkozzunk én meg perzse belementem hogy hátha kisírja a bánatát (tegnap dobta őt a csaja) és találkoztunk és máris úgy kezdte hogy lekapott én meg így OK mit akarsz? xd és az lett a vége hogy lefeküdtünk de én reméltem hogy akkor járunk . most meg.. ma a suliba mindenkinek azt mondta hogy miylen jót b@szott velem meg minden de azt nem mondta hogy járunk . a következő szünetbe elmentem a terméhez hogy akkor tisztázzuk hogy csak szex vagy járunk is erre mondta hogy ő kedvel de még nem kész egy ujjabb kapcsolatra. én mondtam hogy oké de én így nemfogom magam oda adni akkor mikor unatkozik és b@szni akar. de ő mondta hogy de ő engem nagyon bír. én mondtam hogy oké beszünk majd. erre 4.órában kapok egy spam sms-t hogy a fiú mindenkinek azt írta hogy megfog engem b@szni.
2011. nov. 15. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát hittél egy férfinak és k*rva lettél nincs ezen mit szépíteni legközelebb majd okosabb leszel...
2011. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ja és nemírtam oda hogy mikor elolvastam összeszedtem a cuccom és haza jöttem szóval most "lógok"
2011. nov. 15. 12:15
 3/19 A kérdező kommentje:
mért lettem ettől k*rva? a k*rva az az hogy pénzért b*sz minden férfival.
2011. nov. 15. 12:16
 4/19 anonim ***** válasza:
igazad van a k*rvák okosabbak nálad mert ők még keresnek is ezzel...
2011. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem k*rvaság hogy egy emberrel lefeküdtem.
2011. nov. 15. 12:20
 6/19 anonim ***** válasza:

pff ez szép. "én mondtam hogy oké de én így nemfogom magam oda adni akkor mikor unatkozik és b@szni akar." bocs, de már azt tetted. előtte megbeszélhettétek volna. vagy érdekelhetett volna, mit akar.

én el se kezdtem volna így, nem hogy folytatnám. szerintem túlságosan oda vagy érte, és elvakult vagy, és nagyon sérülni fogsz, ha ezt folytatod. eleve fel se kellene hogy merüljön benned. külső szemmel ezt látom. (nem akarok ilyet írni hogy de buta vagy, a srác meg gusztustalan. nem ismerlek, de ez az érzésem. de mint mondtam, nem akarok ítélkezni. de próbálj az eszeddel gondolkodni! )

2011. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi hogy te nem k*rváztál le :) amúgy azlessz hogy a suli közepén szépen mikor mindenki otlesz elmondom hogy akkora a f*sza mint egy 5 évesnek. és jól beégetem :D
2011. nov. 15. 12:24
 8/19 anonim ***** válasza:

fogadjunk hogy 10-15 év közötti vagy...

szerinted mindenki rád fog figyelni? szerinted bárkit is érdekel ez? szerinted nem hallották még egymilliószor, hogy kinek mekkora, és nem tudták h csak azért mondja a csaj mert bántotta a csunya gyerek? előre borítékolom h mindenki le fog téged ott sz*rni és senkit nem fog érdekelni h mekkora van neki... ők a ténnyel fognak foglalkozni és az pedig az h téged: MEG DUG TAK

2011. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hidd el hogy figyelni fognak :D mert 1: ez a fiú a suli nagy menője 2: azis elég lenne ha csak egy pletykás csajnak elmondom és ő tovább adja a többi 100 embernek 3: már mindenki tudja hogy megdugott de LESZARJÁK mert itt már egy ember se szűz :d
2011. nov. 15. 12:29
 10/19 anonim ***** válasza:

ha a suli nagymenője akkor nem te voltál neki az első skalp és ha eddig senki nem mondott róla ilyet akkor pont neked hinnének?


elöbb szerintem igyál meg még pár nesquik-et és nőőőj nagyra... és ne engedd h szétkeféljenek a pasik...

2011. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!