Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti így folytatnátok?

Figyelt kérdés
az van hogy van egy fiú aki nekem már tetszik egy ideje neki viszont volt egy csaja szóval nem lett közöttünk semmi. tegnap viszont rámírt fészen hogy találkozzunk én meg perzse belementem hogy hátha kisírja a bánatát (tegnap dobta őt a csaja) és találkoztunk és máris úgy kezdte hogy lekapott én meg így OK mit akarsz? xd és az lett a vége hogy lefeküdtünk de én reméltem hogy akkor járunk . most meg.. ma a suliba mindenkinek azt mondta hogy miylen jót b@szott velem meg minden de azt nem mondta hogy járunk . a következő szünetbe elmentem a terméhez hogy akkor tisztázzuk hogy csak szex vagy járunk is erre mondta hogy ő kedvel de még nem kész egy ujjabb kapcsolatra. én mondtam hogy oké de én így nemfogom magam oda adni akkor mikor unatkozik és b@szni akar. de ő mondta hogy de ő engem nagyon bír. én mondtam hogy oké beszünk majd. erre 4.órában kapok egy spam sms-t hogy a fiú mindenkinek azt írta hogy megfog engem b@szni.
2011. nov. 15. 12:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
akikkel edig lefeküdt pl. a volt csaja annak "bőven elég" volt az a 10 centis f*sz. és csak hogy tudd szoktam kakaót inni pöttyös bögréből mert ez így raj :D
2011. nov. 15. 12:34
 12/19 anonim ***** válasza:
ügyes vagy de alkoholt ne igyál... így is kevés eszed van
2011. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
alkoholt nem szokásom inni csak ha bulizni megyek :)
2011. nov. 15. 12:39
 14/19 anonim ***** válasza:
kiélt kis k*rva leszel/vagy...
2011. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok az és nemis leszek. azért mert életemben EGYSZER lefeküdtem egy fiúval attól mért lennék k*rva? hm?? és mért leszek az? "s az lett a vége hogy lefeküdtünk de én reméltem hogy akkor járunk " én úgy gondoltam hogy járni fogunk .
2011. nov. 15. 12:45
 16/19 anonim ***** válasza:
nem azzal van a baj, hanem a hozzáállásoddal, és hogy hogy zajlott le az a lefekvés..
2011. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
oké azt tudom hogy nem kellet volna úgy odadobnom magam de azért nem értem hogy mi a f@szért lennék kurv@?
2011. nov. 15. 12:50
 18/19 anonim ***** válasza:
mert ha egy pasi elsőre minimális erölködéssel megfektetett akkor gyakorlatilag bárkinek megfekszel akivel kicsit is jóba leszel és eléggé meg tudja indítani a pici szivedet...
2011. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

BOCS, DE basszus nagyon hülye vagy! Nme láttál át rajta? Jóhogy csak dugni akart és ki fog használni, ha hagyod. Az viszont k_rva nagy kicseszés , hogy eldumálja. Ne hagyd!!! Téged fognak minősíteni. Te meg kezd el terjeszteni, hogy soha többé, mert kicsi, szar a teljesítménye. Hidd el, befogja majd a moscsk_s száját!


Te meg legközelebb gondolkodj mielőtt szétteszed bárkinek a lábad, mert így k_rva válikbelőled, ez helytelen magatartás volt, odadobtad magad neki.


23/L

2011. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!