Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, hogyan folytatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, hogyan folytatnátok?

Figyelt kérdés
Na szoval az a nagy harci helyzet, hogy van egy lány ugye aki nagyon bejön. Csak az a bibi hogy alig látom, és az esetek többségében nem érzem az erőt, amikor igen, akkor meg rohan(így volt ez legutóbb is, miszerint óra előtt láttam, de akkor még bennem volt a félsz, aztán próbáltam volna lecsüccsenni mellé órán, de a barátnői falat alkottak, értsd közéjük ült be, szoval ez az esély ugrott, jól van óra után majd akció, de óra után meg az hogy rohant az nem kifejezés, akár a forma 1es pilóták), szoval ebből a felindulásomból felvettem a barátnőjét iwiwre, aztán msnre, és tőle kérdezgettem egyet s mást a lányról. (igaz fogóval kellett kihúzni belőle a dolgokat. Na a barátnőjével addig jutottam, h megkérdeztem hogy miket szeret(erre nem válaszolt, mert mért is... :S) aztán kérdeztem az órái felől, na ez a lehető legrosszabb, mert az enyémmel esik egybe, aztán meg megkérdeztem, hogy szerinte bejönnék e neki(ez végül is annyira nem érdekelt, de ha egy határozott igent mondott volna adott volna legalább önbizalmat, de....) erre kitérően válaszolt(????) ilyesmit mondott, ő erre nem válaszol, mert hogy nézne az ki. Szoval semmi érdekeset, újat nem tudtam meg, csak azt tudtam meg biztosra, hogy nincs pasija. Több kérdésem is lenne, egyik: Szerintetek ezt megosztja vele?(nem baj ha megosztja, sőt...biggrin.gif), másik szerintetek hogyan tovább? Legközelebb mit csináljak? Mert vészesen fogy az idő, és nem ártana belehúzni a dologba.
2009. nov. 22. 20:49
 1/4 anonim válasza:
biztos, hogy megosztja vele! nők a barátnőikkel mindent megosztanak
2009. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mért fogyna az idő ? :D amugy én inkább a lányt vettem volna fel nem a bnőjét sztem az hatásosabb
2009. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andrewka ***** válasza:

Szerintem a csajnál próbálkozz. Ne keverd bele a barátnőt. Féltékenységből sok mindenre képesek a csajok. Vagy neki nem vagy egyszerűen szimpi "óvja" tőled a barátnőjét és akkor eleve hátrányból indulsz. Ami általában behozhatatlan. Szedd össze magad és menj oda a kiszemelthez.


22/f

2009. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrét kérdést tegyél fel neki, amire nem lehet kitérő választ adni. Pl. Randiznál velem? Egyszerű, és egyenes. A barátnős dolog nem bizti, hogy jó. Lehet, hogy a csaj megörült, hogy rá nyomulsz, aztán mikor a barátnőjéről kérdeztél, akkor meg szembesült vele,hogy nem ő kell neked! Még ellened is hangolhatja! Bátorság!
2009. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!