Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha beleszeretnétek egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretnétek egy lányba, aki azt mondja, hogy házasság előtt nem akar szexet, továbbállnátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valóban szerelmesek vagytok. Csók, meg stb lehetne, csak szex nem. Kitartanátok? Szeretném látni, mi az igazság.
2011. nov. 15. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen ! sajnos én olyan vagyok, (ha tényleg szerelmes vagyok!) hogy bármit megtennék, úgyhogy ez benne van
2011. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mármint kitartanék
2011. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mint a huzat
2011. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 MariskaHargitai ***** válasza:
Ha ez 25 éves koromban történne, akkor valószínűleg nem. Ha 20 évesen, akkor elvenném....
2011. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. mármint nem állnál tovább?
2011. nov. 15. 22:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Tovább. Mivel nekem elég fontos a szex és ha az rossz, akkor megmérgezi a kapcsolatot. Elhiszem, hogy nem mindenkinek de nekem igen. Lehet, hogy szeretném, tisztelném de nekem is vannak korlátaim. Megcsalni meg nem fogom, ha szeretem...
2011. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi az eddigi válaszokat!
2011. nov. 15. 22:24
 8/14 MariskaHargitai ***** válasza:
Úgy értettem, hogy a lehető leghamarabb elvenném. Persze csak akkor ha mély önvizsgálat után is arra jutnék, hogy valóban szeretem.
2011. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nehéz kérdés, mert 20 évesen már nem szívesen "tartogatom" a szüzességem és egy házassághoz nekem fontos lenne azért tudnom azt is, hogy képes-e, hajlandó-e a testi szükségleteimet is kielégíteni a lány.

Bár azért ha a "stb" részbe beleférne neki mondjuk a petting is, kicsit könnyebben mondanék igent.

20/F

2011. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

persze,hogy kitartanék.

tudom,hogy amit mond az 1 dolog,

meg amit csinálni fogok az édes ki testével megint 1 dolog.

uh beszélhet nekem összevissza,úgy sem hiszem egy szavát sem és előbb-utóbb megdugom úgyis.

a legnehezebb esetem is kb 3 hónapba telt mire megvolt.


más esetben,ha mondjuk nagyon gazdag,arisztokrata családból származik a lány,akkor viszont a jövőm érdekében tényleg képes lennék várni az esküvőig,addig dugnék 10 másik nőt helyette, problem?

2011. nov. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!