Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknak szól a kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak szól a kérdés! Mikor érzitek úgy, hogy eljött az adott nővel a családalapítás ideje? (Eljegyzés, házasság)

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag arra lennék kíváncsi, hogy mi az az együtt tötött idő, ami után képesek vagytok valakit feleségül kérni? Milyen tényezők befolyásolják stb?


Pusztán kíváncsiság. Kérhetnék kort is, köszönöm szépen!


23/L


2011. jún. 23. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb két év után házasság, gyerek meg ha már minden stabil és elmúltam 30 és legalább 3 éve házasok vagyunk.


24/F

2011. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok.
2011. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hááát ez érdekes kérdés, én ismerek olyan párt akik egy év után eljegyezték egymást majd 3,5 év múlva szakítottak, de olyat is akik hónapok után házasodtak és a mai napig (5 év) házasok és happy minden. Szóval ezt így nem lehet behatárolni hogy x év után illendő ez vagy az, ezt leginkább a párodnak kellene éreznie, ha minden rendbe van köztetek és mindketten úgy érzitek akkor bele lehet csapni. Ha a párod még nem említette akkor finomat lehet rá utalni de óvatosan nehogy meg ilyedjen (mert az alientől nem de a házasságtól meg tudunk ilyedni) :)

Ha meg már éek óta együtt vagytok és halvány jelét sem látod a továbbiaknak akkor rá lehet kérdezni hogy hova is tart a kapcsolatotok...

25/F

2011. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem az együtt töltött idő függvénye.
2011. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha. A házasság az emberiség egyik legnagyobb tévedése.
2011. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy vázolhatnád az eseted kedves kérdező. Hány éves a pali hány éve vagytok együtt stb.
2011. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
te vagy az Szabina? :D
2011. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 yuda ***** válasza:

Csak magamról tudom hogy volt, de nem lepődnék meg, ha nagyjából minden ffi-nál hasonlóan zajlana:(sőt szerintem lányoknál is)

- több lányt ismertem már, de mikor őt megismertem, egyedül nála volt az a fura érzés, hogy : na őt elvenném feleségül. :)

Többi lány csak úgy tetszett, de nála el is tudtam valahogy képzelni akár egész életre is az együttélést, házasságot. Így is lett.


Nem hiszem mindenkivel lehet házasságot kötni, vagy nem érkezett még el az ideje, de lehet valakinél sosem fog.

2011. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok a házasság híve. Van ugyan párom 6 éve, de olyan kijeletéseket tesz, hogy soha nem mennék hozzá. Értem itt azt, hogy nincs közös jövőképünk. 6 év alatt még az eljegyzés sem jutott eszébe, neki kényelmes az élettársi kapcsolat, de nekem ez idővel kevés lesz. Nem érzem úgy, hogy ő lenne az. Viszont valamilyen szinten vágyok a házasságra.


És érdekelt mások hogyan vélekednek.

2011. jún. 24. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!