Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, ha össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, ha össze akarnak boronálni valakivel?

Figyelt kérdés

nálam állandóan ez van..nem volt még barátom,mert úgy gondolom,hogy nem jövök össze valakivel csak azért,hogy elmondhassam,hogy van valakim..szóval ez még várat magára.a környezetemtől viszont állandóan azt kapom,hogy összehozunk ezzel meg azzal..meg mintha "lenéznének" ezért..jajj szegény egyedül van....


18/L


2011. nov. 16. 21:06
 1/7 Talán én? ***** válasza:

Dugás után könyebb így a szakítás :D...

am volt és 100% a baszás volt a főbb cél..

2011. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jól mondja az első :D
2011. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A te korodban én is csak akkor vágytam kapcsolatra, ha konkrét jelöltem is volt hozzá.
2011. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát engem még nem akartak, de nekem csak így lesz barátnőm az biztos, mert ahoz sz*r vagyok, hogy odamenjek egy lányhoz.
2011. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen, rettenetesen öntudatosan még engem is zavart, hogy mindenki bele akar szólni az életembe és össze akarnak hozni mindenféle olyan lányokkal, akiktől nem is akarok semmit. Úgy éreztem, megsértik a személyes szabadságomat, hiszen a párválasztás abszolút az én magánügyem.

Aztán eltelt fölöttem pár év, kicsit lenyugodtam és hihetetlenül jól szórakoztam a rokonok, barátok erőlködésén, amivel kétségbeesetten próbáltak valamiféle barátnőt találni nekem, mert "jaj, Istenem, itt állsz 22 évesen és még nem volt senkid!". Mindenkinek a tudomására hoztam, hogy a végsőkig ellen fogok állni és ezt is tettem. Aki pedig ennek ellenére sem adta fel, az csak magára vethetett: én nem riadtam vissza attól, hogy mindenféle kínos vagy mulatságos helyzetekbe hozzam őket. Én szóltam, nem hallgattak rám, az ő bajuk...

Most már a legkevésbé sem zavar az igyekezetük. A lelkesedés nem csökkent, sőt, egyre fokozódik, mert "jaj, hát kicsúszol az időből, aztán egyedül maradsz". Változatlanul visszaverem a próbálkozásokat, néha kicsit oda is szúrok azoknak, akik a legkitartóbbak és még mindig nem tettek le arról, hogy találjanak nekem valakit. Az ő bajuk, én már évekkel ezelőtt megmondtam, hogy soha nem volt senkim és nem is lesz.

Légy teljesen nyugodt, ennyi idősen ez teljesen természetes. Önállósodni akarsz, zavar minden, amivel beleszólnak az életedbe. Pár év múlva már nem lesz ilyen bajod. Vagy lesz párod és nem kell majd a jóindulatú rokonok, barátok erőlködését elviselned (hacsak nem jön majd a "jobbat nem találtál, fiam?" kezdetű problémakör), vagy megtanulsz ügyesen hárítani. De az is lehet, hogy akkor már a legkevésbé sem fog zavarni, ha valaki "besegít", mert rájössz, hogy egyedül aligha fogsz párkapcsolatot kialakítani.

2011. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
de, nagyon zavar, és az is, hogy az egyik barátnőm apja a múltkor kb 10 idegen ember előtt kérdezte meg, hogy van már barátod??Komolyan, már nagyon elegem van ebből, még én érzem magam azért rosszul, mert nem jövök össze minden jöttmenttel, de lassan már ez lesz...:S 18/L
2011. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én huszonéves vagyok, de változatlanul zavar az ilyesmi. Néhány ember azt hiszi, hogy nekem borzasztó rossz, mert egyedül vagyok, és a jószándék vezérli őket. Jelenleg magamra sincs időm - vizsgák -, nem, hogy még egy emberrel foglalkozzam.

Meg nem biztos, hogy jó lenne valakivel összejönni a szülőfalumból, ha nekem azok a terveim, hogy a közeljövőben elköltözöm. Másik dolog, mivel alkotom, festek, sokan azt hiszik, hogy én ezt azért csinálom, mert barát hiányában unatkozom, és nem bírják felfogni, hogy nem.

2012. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!