Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim Skyrim függő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim Skyrim függő?

Figyelt kérdés
Nemrégiben a pasim megszerezte a Skyrimot (Valami játékot) és rengeteget játszik vele. Álltálban csak 2-3 órát játszik egy új játékkal aztán megunja, de ezzel legalább 9 órát játszik megállás nélkül. Csak azért kel föl a gép elöl hogy kimenjen a mosdóba. Még enni se akart nagyon, ezen megijedtem szóval rendeltem neki pizzát, de azt is a gép előtt fogyasztotta el. Mikor elmentem aludni akkor még mindig játszott, mikor fölkeltem , akkor is játszott. Általában naponta kétszer szexelünk de még ez miatt se kelt föl a géptől. Szóval úgy gondoltam hogy leszopom, mikor ez megtörtént még akkor sem hagyta abba és folyamatosan játszott. Nagyon aggódok, mit kéne tennem?
2011. nov. 16. 21:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

nemtudom mit eszik rajta, nem valami hudeszuper jatek...

marpedig 1 veszekedest meger ha abbahagyja

2011. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Drága, ez nem "valami játék", hanem egyelőre úgy tűnik, hogy az évtized szerepjátéka és alig 5 napja jelent meg.


Nyugodj meg, egyszer végigjátssza, utána nem fog annyira intenzíven ott kotlani előtte.

2011. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%

Mért akarja mindenki megfosztani ettől az embertől hogy Égkoszorú földjén barangoljon sárkányokat öljön és megmentse Tamriel vidékét. Sárkányszülött csak 1 van! Hagyjátok hogy tegye a dolgát!


20/f

2011. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem mindenki, csak a nők! De ők ezt nem érthetik, semmit sem értenek mégis mindenbe beleszólnak.
2011. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Srácok, nemtom mi van veletek. Jó pár éve én is nagy kocka voltam, aztán felhagytam a játékokkal és találtam olyan hobbikat, amik billentyűzet és egér nélkül is játszhatóak.


A helyetekben, ha nekem lenne bnőm, én tuti nem játszanék számítógépes játékokkal, hanem inkább vele tölteném az időm.


Bár lehet én csinálok rosszul valamit, mert nekem nincs bnőm, nektek meg van.


Hát hajrá :)


21f

2011. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%

Hát igen te csinálod rosszul:D (van barátnőm) A nőknek tudtára kell adni hogy nem csak ő van a világon hanem nagyon jó el vagy nélküle is. Emiatt kisebb az esélye hogy megun és elhagy. Persze azért ne vigyük tulzásba. 3-4 napot adjunk neki egy héten, bár ha az ember belekezd egy új játékba képes elégé belemrülni akàr több napig is. 2-3 hét múlva majd többet fog foglalkozbi veled. Addig is mind mondtam hagyd hogy megmetse égkoszorù földjét.


20/f

2011. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom teljesen véletlen, hogy a minap egy bizonyos elég jól ismert 9gag.com oldalon, ugyanezt láttam kipostolva angol nyelven, tulajdonképpen az összefüggés mértéke elég csekély lehet.
2011. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ja itt a link, sajnálom, lemaradt.

2011. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen romatikus lehetett, hogy te bent térdelsz az íróasztal alatt, és szopod, ő meg kigúvadt szemekkel bámulja a monitort végig. :D
2011. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez átmeneti lesz. Hagyd, hogy végigtolja, és aztán megint nem fog annyit játszani.

Az a baj, hogy epic az a játék, én se voltam 2 napja egyetemen, mert azt tolom.. :D

23/L

2011. nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!