Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim Skyrim függő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim Skyrim függő?

Figyelt kérdés
Nemrégiben a pasim megszerezte a Skyrimot (Valami játékot) és rengeteget játszik vele. Álltálban csak 2-3 órát játszik egy új játékkal aztán megunja, de ezzel legalább 9 órát játszik megállás nélkül. Csak azért kel föl a gép elöl hogy kimenjen a mosdóba. Még enni se akart nagyon, ezen megijedtem szóval rendeltem neki pizzát, de azt is a gép előtt fogyasztotta el. Mikor elmentem aludni akkor még mindig játszott, mikor fölkeltem , akkor is játszott. Általában naponta kétszer szexelünk de még ez miatt se kelt föl a géptől. Szóval úgy gondoltam hogy leszopom, mikor ez megtörtént még akkor sem hagyta abba és folyamatosan játszott. Nagyon aggódok, mit kéne tennem?
2011. nov. 16. 21:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Jó hallani hogy lány is tolja a Skyrim-et:D Én szerintem olyan fél év múlva fogom tolni addigra talán ki jön a magyarosítás és remélhetőleg lesz pénzem egy új számítógépre:D


20/F

2011. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Oh linket nézve, egyértelmű hogy ez kamu. Nagyjából szó szerint ugyan az. Amúgy ja igaza van nyugodtan lehet játszani is, nem a lány körül forog a világ már bocs. Én sose voltam híve hogy barátnő = 180fokos fordulat és onnantól én leszek Mr.Machoman http://www.youtube.com/watch?v=YKBsU6jQ_yY


Ki hogy érzi, mert lányokkal lenni is buli lehet, csak gépezést nem kell hogy kizárja az hogy csajod van, főleg ha DIREKT nem játszol mert hát nem lehet mert csajom van. Mentem log.központba dolgozni, gondoltam nem is említem játékot mert sok hülye úgy van vele hogy az kocka meg minden. Na ez hamar el szált.


Harmadik nap, együtt van mindenki, pár perc és xbox, meg pc a téma. Eleinte sokat késtem, erre főnököm kérdezgeti miért, "blablabla, vagy sokat gépezel,bla" király XD. És nem is a közsimert kockákról beszélünk szemüveg,pattanás stb., hanem hát egy ketten elég kigyúrt, cool frizura minden, barátnő is. Na meg sok hasonló. Szóval tök király.

2011. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
36%

Úristen hallod ez olyan hogy besz@rsz! Én az elődjével az Oblivionnal játszok (ezzel akkor fogok ha lesz új gépem). ÉS leülök elé aztán mire felállok azon kapom magam hogy este van:D Olyan mint a WoW függőséget okoz, de ha végigviszi abbahagyja majd nyugi. AZ ELDER OF SCHROLL az egyik legjobb játék, vmennyire megértem a palidat:D

Kéne egy bnő nem csak játékokon meg animéken kockulni...:S

F18

2011. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát ha veszel majd egy új gépet(én is azt akarok, csak enm találok munkátXD) akkor majd tuti csinálok egy csaj karaktert is, mert ha jól megnézzük k*rva szépen kivan dolgozva. Eddig ez a legdurvább amit láttam. Nézzétek meg! [link]
2011. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Hogy mit kéne tenned? Nos, válj te is Sárkányszülötté... csak úgy veheted fel ellene a harcot, más nem tudja legyőzni... birodalmi korcsok segítségét viszont ne kérd, csak északiakét, akik ismerik a próféciát... de ajánlom még Nerevarine-t is(Ő a reinkarnált csávó Morrowindből). Remélem nem segítettem, és a barátod tovább játszhat:)
2011. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%

Ne bántsd a barátod! Hatalmas fantasy élményekben van része, ne háborgasd! Ez nem WOW, aminek nincs vége, végig fogja játszani, és utána minden a rendes kerékvágásba kerül vissza. Inkább próbáld ki te is, és meglátod, hogy mennyire jó. Vagy ülj le mellé, és nézd, ahogy játszik, hidd el, az is élmény tud lenni, a néző is bele tudja élni magát!


Annyira szar és csúnya hely a valóság, hogy ezek a fantáziavilágok olyan boldogságot és lelki melegséget tudnak nyújtani, amelyért érdemes élni, és egy szürke senkiből is lehet hős egy picit, aki az életben egyébként nem sokra vitte. Miért vennénk el a játékot ezektől az emberektől?

2011. nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
54%
akkor már gond van ha melletted is játszik 8-9órákat:) csábítsd el xd
2011. dec. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Joci88 válasza:
100%
A nők miért nem tudják értékelni az ilyen monumentális nagyon szép izgalmas szuper játékokat?
2011. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Joci88 Hé, én is nőfajzat vagyok, és én is játszok vele. Mi is tudjuk értékelni az ilyen jó minőségű játékokat. :D Attól függetlenül a pasija tényleg függő. :S
2012. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!