Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kellemetlen helyzetbe hoztam ezzel a srácot?

Figyelt kérdés

A lényeg, mindig felhív. Néha úgy érzem ürüggyel. Ennek hangot is adtam. Oly módon, hogy azt monda, elhagyott valamit ezért éjjel felhívott. Majd azt mondta megvan. Én meg azt mondtam neki, el sem hagytad te azt.


Azóta nem hív fel, talán nem mer? Üzenetet írt, de csak szolidan. Felnőtt férfi a téma alanya.


2011. nov. 16. 22:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem a sokadik irritáló szánalmas csajozási módszer után ha megmondja,hogy ez nem a legjobb módszer miért lenne tapló -.- Felnőtt létére ha nem tudja,hogy ez igencsak szánalomra méltó inkább,mint imponáló akkor vessen magára.Szerintem jól tetted,hogy megmondtad kedves kérdező :)
2011. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!