Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami? (lent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? (lent a sztori )

Figyelt kérdés

Főiskolás gólyatáborban megláttam egy srácot, akibe első látásra beleszerettem, de nem beszéltünk ott. Szeptembertől szinte minden nap láttam a suliban, de nem mertem odamenni hozzá. Kb. 3 hete egy barátjával mentek ki a suliból és pont ugyanott szálltak le a metróról, ahol én és akkor odamentem hozzájuk, igaz csak kb. 2percig beszéltünk és értelmetlen dolgokról, de legalább megtudtam a nevét. Rákerestem neten, facebookja nincs, de egy kerületbe jártunk suiba és utólag kiderült hogy megvan a telefonszáma is ....


Nem tudom mit csináljak, teljesen oda vagyok a srácért, és amióta beszéltem vele csak messziről láttam...


2011. nov. 17. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Cidázd le!
2011. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vetkőzz le, amikor legközelebb látod. Tedd a melled a kezébe, ha ettől sem jön rá mit akarsz semmitől!
2011. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit visszafogottabban nem megoldható? :D
2011. nov. 17. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs facebookja!!! Nem is létezik az ember !!!


Am. meg küldj neki egyértelmű jelet, mindig mosolyogj rá, gyakran keress vele szemkontaktust, légy a közelébe amikor tudsz!

2011. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, mindenki ezt mondja... nincs facebookja nem is létezik! :D

amúgy köszi, próbálkozom...:)

2011. nov. 17. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!