Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a kisportolt testű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a kisportolt testű izmos pasikra már "gyúrósként" tekintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom volt már hasonló kérdés a témában, én némileg más szempontból szeretném megközelíteni a dolgot, és egy jó társalgást elindítani erről a témáról. Valamilyen szinten ezt a dolgot ördögi körkét lehetne felfogni. Én jelenleg nem vagyok sem sovány sem kövér, a 170 centimhez 70 kiló párosul... Egy hónapja kezdtem el az edzést, mert egyszerűen semmilyen formája nem volt a testemnek. A végeredményt valahol 80 kiló környékén képzelem el, esetleg valahol 75-80 között, tehát semmiképpen sem szeretnék izomkolosszus lenni. A probléma ezzzel az, hogy aki veszi a fáradtságot, lejár hetente háromszor edzeni a terembe munka után, és fárasztó hónapok alatt eltűnteti azt a fél centi zsírréteget a hasáról ami takarta a hasizmát, szóval ha ez mind sikerül az egyénnek, onnantól kezdve pedig megkapja a "kockahas" és "izomagy" jelzőket Tőletek. Na az például én aztán egyáltalán nem vagyok, jó sulit végeztem, elégedett vagyok a beosztásommal is, szóval mondhatjuk hogy az értelmiség köreit erősítem. Ezzel hogy most rászántam magam az egészséges életmódra, most a "keresztülnézek rajta mert olyan semmilyen" kategóriából átkerülök majd az "izomagy" kategóriába? :D Valahol egy picit úgy érzem, hogy már megismerkedés előtt megítélitek az embereket. Teljesen őszintén itt arc és név nélkül erről mi a véleményetek?
2011. nov. 17. 14:01
1 2
 1/15 LadyLee ***** válasza:
Nagyon nem tetszik, ha egy pasi gyúr - azaz olyan edzést végez, ami nem valami rendes sport, hanem gyakorlatilag kizárólag a test formálása a célja. Tehát ha fociznál, karatéznál, síelnél, stb. az nem lenne gond. De a külső érdekében tett ilyen jellegű erőfeszítéseket én feminin vonásnak tartom és nagyon nem imponál.
2011. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lehet szálkás izma de ne legyen izompacsirta.
2011. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát a "kockahas" jelző egyáltalán nem rossz!

DE szerintem az nagyon jó ha egy pasinak jó a teste!

és attól nem lessz izomagy!!

2011. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első válaszadónak:


Eddig is sportoltam, hetente két hajnalban munka előtt úszni járok. Ettől azonban egyáltalán nem változik az ember alakja, "csupán" egészséges és fitt lesz.

A legtöbb sportághoz pedig kiegészítésként ígyis-úgyis kötelező az edzőtermi izomfejlesztés, hiszen az emberi test izmait szinte egy sportág sem használja ki olyan szinten hogy az izmok egyenletesen fejlődnének. A foci a legösszetettebb mozgáskultúrájú sport, ami nagyon sok izmot vesz igénybe, de még ők is járnak edzőterembe a "szokásos" edzésük mellé.


Természetesen értem amit mondasz, hogy az nem szimpatikus aki céltalanul csak a testalkata miatt kezdi formálni a testét, de ránézésre azt mi alapján döntöd el, hogy egy kisportolt férfi focista-e vagy edzőteremben szerezte az izmait? Példának okáért Cristiano Ronaldo izomzatát én már túlzásnak tartom, olyan szinten nem szeretném kidolgozni magam.

2011. nov. 17. 14:23
 5/15 LadyLee ***** válasza:

Ránézésre nyilván nem tudom ezt eldönteni - bár vannak utaló jelek.


De nyilván ha fiú - lány ismerkedik, akkor ez kiderül.


Azt egyébként nem mondom, hogy ez valamiféle kizáró ok lenne, csak annyi, hogy alapvetően nekem ez nem imponál, sőt. De szerintem a lányok többségének amúgy bejön a kisportolt, kicsit gyúrós test, szóval szerintem emiatt ne aggódj.

2011. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek LadyLee-vel, de nálam még hozzájön az is, hogy nekem látványra sem tetszik. A 170 centihez pont a 70 kiló a maximum, ami nekem vonzó.
2011. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezért kell ismerkedni fitneszes csajokkal akiknek szintén fontos a jó megjelenés és a test formálás.Átlagos csajt ne keress kérdező,mert azok kivetni valót találnak benne.De tudod miért?Mert ők lusták tenni magukért,inkább azt mondják nem tetszik nekik az ilyen,mert tudják,hogy egy ilyen pasihoz igenis meg kell felelni meg kell vele jelenni azt meg nem lehet két süti zabálás között :D

Remélem érted mit akarok mondani.

Keressél csinos fitneszes csajt,aki aerobikozik,pilates vagy táncol,ő nem csak hogy elfogadja hanem imponálni is fog neki,másrészt nem kell paráznod,hogy hízni fog mint sajnos a mai magyar csajok 98%-a.


Üdv.

Gyúrótárs

2011. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Látom sokatoknak fingja sincsen bármilyen sportról.Ahogy előttem már írták,minden sportban valamilyen szinten edzik magukat,akár focista,akár kosaras(persze csak élsportolók esetében,de hobbi szinten is).Egy autóversenyző is járja a konditermeket gazdagon,anélkül nem is írnák azokat a megterheléseket,amikben produkálniuk kell.Tehát az első is nagy tévedésben van,hogy aki sportol,ahogy írta "fociznál, karatéznál, síelnél, stb" azok is ugyanúgy erősítenek,főleg a karatésok,azoknak elég sokat kell erősíteniük,szerves részét teszi ki a kondizás
2011. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 7

Milyen igaz,amit leírtál.Talán a nők között több az elhízott,mint a férfiak között,mert nekik max sörhasuk van,a nőknek meg megy mindenhová xD

És sokan inkább lenézik azokat,akik tenni akarnak az izmosabb alakért és inkább a popcorn-t zabálják két szappanopera között.

2011. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mármint a nők nézik le a kigyúrt pasikat,ez lamaradt :D
2011. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!