Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a kisportolt testű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a kisportolt testű izmos pasikra már "gyúrósként" tekintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom volt már hasonló kérdés a témában, én némileg más szempontból szeretném megközelíteni a dolgot, és egy jó társalgást elindítani erről a témáról. Valamilyen szinten ezt a dolgot ördögi körkét lehetne felfogni. Én jelenleg nem vagyok sem sovány sem kövér, a 170 centimhez 70 kiló párosul... Egy hónapja kezdtem el az edzést, mert egyszerűen semmilyen formája nem volt a testemnek. A végeredményt valahol 80 kiló környékén képzelem el, esetleg valahol 75-80 között, tehát semmiképpen sem szeretnék izomkolosszus lenni. A probléma ezzzel az, hogy aki veszi a fáradtságot, lejár hetente háromszor edzeni a terembe munka után, és fárasztó hónapok alatt eltűnteti azt a fél centi zsírréteget a hasáról ami takarta a hasizmát, szóval ha ez mind sikerül az egyénnek, onnantól kezdve pedig megkapja a "kockahas" és "izomagy" jelzőket Tőletek. Na az például én aztán egyáltalán nem vagyok, jó sulit végeztem, elégedett vagyok a beosztásommal is, szóval mondhatjuk hogy az értelmiség köreit erősítem. Ezzel hogy most rászántam magam az egészséges életmódra, most a "keresztülnézek rajta mert olyan semmilyen" kategóriából átkerülök majd az "izomagy" kategóriába? :D Valahol egy picit úgy érzem, hogy már megismerkedés előtt megítélitek az embereket. Teljesen őszintén itt arc és név nélkül erről mi a véleményetek?
2011. nov. 17. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Köszi utolsó látom vannak még értelmes emberek akik nem egyből nekem esnek,hanem igazat adnak.

Én például elvárom a nőtől,hogy fullos alakja legyen:hosszú combok ami formás,feszes segg.Pont azért mert ha én képes vagyok izzadni heti 4*1,5 órát meg állandóan kaját csinálni akkor neki is ugyanúgy muszály,plusz ő egyet tud velem érteni hogy ez igenis fontos.

2011. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Na azért ne menjünk át a másik végletbe sem... "Elvárom" hogy a nőnek is jó teste legyen... Ez az a fajta mentalitás, gondolkodás ami miatt izomagyúnak tartják a kisportolt srácokat. Engem például egy 5-8 kiló "felesleg" még nem igazán érdekel egy lányon, ha az arca szép és a felesleg eloszlása egyenletes, az alakja nőies marad, akkor semmi kifogásom ellene. Ugyanígy vagyok a kis mellel is, az sem zavar. Attól hogy én odafigyelek magamra, egy lánytól még nem várom el hogy ugyanannyira ügyeljen magára, épp annyira ügyeljen hogy még egészséges legyen, és amennyire kedve van. Van akit egyszerűen nem tud "lekötni" az edzőterem, és nem érzi ott jól magát. Miért is várnánk el tőle hogy betegye oda a lábát? Ez eléggé szélsőséges felfogás.


Nekem a kérdésem arra vonatkozott, hogy eddig vékonyka voltam, ez lehetett a lányok baja, most pedig attól tartok, ha megizmosodom akkor az izmok miatt fognak elítélni. Kérdem én akkor mikor lehetek jó? :D Az arcom sosem lesz George Clooney, Brad Pitt vagy Pierce Brosnan, azon nem tudok változtatni... :)

2011. nov. 22. 12:53
 13/15 anonim ***** válasza:

Pont erre írom,hogy olyan csajt kell keresni akinek szintén fontos,hogy jó teste legyen.Sajnos izomagyúnak így is tituálhatnak,de erről már írtam,mind irigység,mert lusta lemenni,hogy eddzen,de szeretne így kinézni,de ezzel kompenzálják lustaságukat.

Ha csaj tart izomagyúnak akkor meg ilyen férfi után ácsingózik,de mint írtam ehhez tenni is kellene,ezért inkább frusztráltságában nem tud mit csinálni,és inkább irigykedik,hogy de jó lenne egy ilyen pasi,és pont ezért leosztja.Na ezt jól meg leírtam :D

2011. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, te tényleg nem tudod elképzelni, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik?


Kérdező, nekem a vékony pasik jönnek be, vannak még mások is, de sokkal több a lány, aki rá se nézne valakire, aki vékony, így szerintem az is a jó, ha foglalkozol a testeddel. Ha nem viszed túlzásba, se látványra, se az edzőteremben eltöltött idővel, akkor nem hiszem, hogy bárkinek probléma lenne.

2011. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az az igazság,hogy vannak nők,akiknek tényleg az jön be,ami mond,tehát olyan típus,van,aki csak kifogások miatt nevez meg egy típust és van olyan,akinek meg mind1,csak legyen pénzes és szuper kocsija és vannak,akik válogatnak elég kényes módon,ergó a nagy többségen azok a fajták,akiknek nem vagy alig volt kapcsolatuk és rendszerint szüzek is 20 felett.

# 14-akkor az a csaj ne pécézze ki magának azt a palit,hanem a saját szintjéhez méltóan válasszon.A csóró sem megy oda egy olyan csajhoz,akinek apa elvárás a luxus

2011. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!