Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az edzőterembe járó pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az edzőterembe járó pasiknak csak az izmos, kisportolt nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem akarom túlmagyarázni. Nemrég elkezdtem lejárni terembe, és igen, sokan vannak, akik megtetszettek, de nyilván egy hónap után nem vagyok még olyan szinten...
2011. szept. 14. 19:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Már kinőttem a tesizésből. Tesimentes sunák jönnek be.
2011. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, legalábbis nálam nem csak azok jönnek be.

21/F

2011. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bix ***** válasza:
94%

nálam így 7 év függés után azt tudom mondani hogy igen. nem azért mert nem tetszik más csaj, egyszerűen nem tolerálja más azt, hogy 2 nap edzés 1 pihi, hogy ipari mennyiségben főzök, és úgy általában nem csak a teremben hanem más területeken is maximalista vagyok. sok csajnak bejött hogy húúú te testépítgetsz? dejó. aztán 2 hónap után meg jaaaajmááár megint lemész? maradj itthon inkább.

nem szeretek otthon punnyadni pl hétvégén sem, kajakozunk vagy bicikli túrázunk, akármi. pusztán az aktív életvitel miatt se tudja pl egy túlsúlyos lány követni azt, ami engem meg boldoggá tesz

2011. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 bix ***** válasza:
100%
jah és csak óvatosan. ált nem szeretjük azokat a csajokat akik pasizni járnak le:) edzeni járunk le nem dumálni meg szórakozni. persze ha valaki kezdeményez akkor az más, de nálunk volt pár az említettek közül, nem tolerálta senki...
2011. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Mindig is a teltkarcsú, nagy mellű nők jöttek be és ezután is. Persze ez nem zárja ki, hogy nem jönnék össze szivesen egy jóféle fitness ladyvel. :D


22F

2011. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezt így nem mondanám, hogy csak és kizárolag azok, de tény hogy amiután elkezdtem kondizni sokkal nagyobb hangsulyt kap nálam a lányok teste, mint az előtt.

Túl sok izom nőn pedig visszataszitó :D

2011. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
egyáltalán nem
2011. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Távol álljon tőlem, hogy pasizni menjek le! :O Egy hónap óta először fordult meg a fejemben. Én sem szórakozni megyek oda, ráadásul rendkívül zavarban vagyok. :S
2011. szept. 14. 20:27
 9/20 anonim ***** válasza:
Zavarban lenni meg totál nem kell...Mp3-bedug arra koncentrálsz amit csinálsz és kész.
2011. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De tényleg, miért vagy zavarban?
2011. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!