Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit éreztek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit éreztek ha a lány akit szerettek nem lehet a tiétek? Ugyan úgy fáj és sírtok, mint mi lányok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem mondanám sírásnak, de annak is tekinthetjük. mert én nagyon szeretem őt, és olyanokat csinált, amiből én azt gondoltam, hogy bejövök neki. de sajnos lekoptatott, amikor megpróbáltam közeledni felé. :( :(
2011. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

igen.


a férfi is érző lény.


csak nem mindegyik bőg. inkább elmegy a kocsmába

2011. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

hát nagyon szar ügy, gyakran nehéz továbblépni.

Ne várd azt, hogy egy fiú elsírja magát, vagy megosztja facebookon hogy jajj de szarul van, stb. Ezt többségében magunkban tartjuk, vagy legfeljebb a szűk baráti körnek mondjuk el.


Én még sose sírtam lányok miatt. De volt olyan hogy 2 napig nem ettem semmit és tök szarul éreztem magam. Viszont utána néhány liter alkohol, meg 1-2 buli és kb 2-3 hét után már teljesen továbbléptem.


Na most megint eszembe jutott az a lány :S :S - és igen, hiányzik. nagyon. de nincs esélyem, úgyhogy mindegy.


na a lényeg hogy mi is érző emberi lények vagyunk, csak nem mindig mutatjuk ki.


18/F

2011. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Sírásnak én sem nevezném, inkább egyfajta tehetetlenség érzése ami megfojt ott belül és nem tehetsz ellene semmit, vagyis végső esetben bőghetsz is egy sort, de én személyszerint nem szégyenlem a sírást, de nem volt még olyan, hogy sírtam volna egy lány miatt. Pedig alkalmam az lehetett volna rá már párszor. 20F
2011. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ilyen passzba kerültem,először meg őrjített ez az érzés,aztán beletörődtem akármit teszek ez így marad. Azóta teltek el évek, nem felejtettem el a lányt,de nem is keresem. Így lehet megtanulni uralkodni magadon...
2011. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy érzelmes típus-e, vagy játssza a kőkemény macsót. Előbbi esetben kifelé is sír, utóbbi esetben csak befelé. Persze ha nem tud szeretni, vagy igazából nem is szerette, akkor nem.
2011. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem szoktam sírni csak belül,bár volt olyan hogy kijöttek a könnyeim de nem sírásnak nevezhető...de egyébként én ilyenkor hatalmas nagy űrt érzek magamban és semmi nem tud érdekelni és semmi nem köti le a figyelmemet...szó szerint csak vagyok a testemben tehetetlenül ami szint fel őröl....sajnos már párszor elhagytak....
2011. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Walk With Me ***** válasza:

Attól függ. Ha csak simán nem viszonozza a szerelmet, akkor azért reménykedek, várok, hogy idővel hátha kialakul. Ha van valaki más fiú, akit helyettem választ, meg egyszerűen már el lett döntve, hogy tuti, hogy nem lesz az "enyém", akkor ilyen szorítást érzek belül, és nem tudok sem enni, sem aludni, és ilyenkor bizony potyoghatnak a könnyek.


Bármennyire is meglepő, mi férfiak és emberek, érző lények vagyunk, csak azt nevelik belénk, hogy sírni szégyen és minden katona dolog, meg majd jönnek a nők stb...

2011. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1.miis érző emberi lények vagyunk az már másik dolog h az érzelmeinket nem mutatjuk ki úgy mint ti

2. Igen sírtammár lány miatt

3. Megoldottam pár sörrel meg haverokkal, bulival! :(

már megint hiányzil! :'(

2011. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TOMAtm ***** válasza:
igen,hát sírni nem fogok,de nem esik jól...
2012. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!