Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket miért zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket miért zavar az, ha egy olyan lány szerelmes belétek, aki iránt csak barátságot éreztek?

Figyelt kérdés
Semmi képen nem akartok vele összejönni. De ha nyomatékosan megkéri, hogy könyörgöm, maradjon meg a barátságunk, mint régen, és megígéri, hogy nem fog rád nyomulni, hanem megpróbál ő is simán barátként tekinteni rád, akkor te miért nem fogsz tudni? Csak az változtathatna a dolgon, ha te, vagy ő összeszed magának egy másik társat, minimum kiszemeltet. Nem értem, hogy miért érzitek kellemetlenül magatokat miatta, főleg ha legtöbbetek azt is megengeditek, hogy a legjobb lány barátaitok beleüljenek az öletekbe. Ennyire sokat számít az a mondat, hogy "ne haragudj, de beléd zúgtam?" Bocsánat az általánosításért, de rengeteg helyen ezt olvastam, és velem is ez történt sajnos.
2011. júl. 13. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Történetesen van ilyen barátnőm, aki bevallotta az érzelmeit, és amikor közöltem vele, hogy barátságnál több ne, azonnal könyörgött, hogy akkor legalább ez maradjon meg ami most van. Meg is maradt. Hetente 1-2szer összefutunk, beszélgetünk, strandolunk, esetleg 1-2 hétvégén elmegyek vele vásárolgatni, vagy elviszem moziba és ennyi. :) Engem amúgy nem zavar, rohadtjól érzem magam vele, de barátságnál többet nem akarok. 17F
2011. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én örülök, ha valaki szerelmes belém, ugyan akkor bánt is nagyon. Mindegy.

A lényeg, hogy engem azért zavar, ha olyan szeret, akit én nem, mert tudom, hogy nem leszek vele, ha öngiylkos lesz sem és nem akarom ezzel bántani.

Egyébként meg semmi bajom, barátok ettől még seimán lehetünk.

2011. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de nálunk sajnos fordítva néznek ki a szerepek (legalábbis úgy gondolom).
2011. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam is pont ez a helyzet, hogy szeretem a fiút, de ő barátként tekint rám...:S

és őt ez a dolog nem zavarja, hogy szeretem, mert megérti, mivel ezelőtt jártunk is..

a többi fiút szerintem az zavarja ha az a csaj nagyon nyomul rá és nem érti meg, hogy a fiúnak ez nem tetszik...:/

2011. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Áhh, régebben mi is naponta beszélgettünk, sőt, ő is hiányolt, ha nem voltam fönt MSN-en, na de most jött egy hullámom, hogy nagyon hiányzott a társasága, és mit meg nem adtam volna azért, ha pl. elmentünk volna kettesben moziba. Összeszedtem a bátorságomat, elhívtam. Bunkón visszautasított, aztán még a legjobb barátjával is közölte, hogy milyen kellemetlenül érzi magát miattam, aki azonnal azzal jött, hogy szálljak le róla. =(
2011. júl. 13. 15:53
 6/9 anonim válasza:
XD
2011. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Összeszedtem a bátorságomat, elhívtam. Bunkón visszautasított, aztán még a legjobb barátjával is közölte, hogy milyen kellemetlenül érzi magát miattam, aki azonnal azzal jött, hogy szálljak le róla. =("


Akkor a probléma meg is van oldva.

Hogy a kérdésre is válaszolja, engem egyáltalán nem zavar, csak ha kezd túlzásokba esni és próbája elérni, hogy mással se jöjjön össze a dolog. A csajokat sem érdekli, ha valaki szerelmes beléjük, de ő nem. Nemtől függetlenül ezt nem lehet rákényszeríteni senkire. Ha egyszer nem érzek valaki iránt semmit, akkor ha fejre áll sem fog ez változni.

2011. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De ha nyomatékosan megkéri, hogy könyörgöm, maradjon meg a barátságunk, mint régen, és megígéri, hogy nem fog rád nyomulni, hanem megpróbál ő is simán barátként tekinteni rád, akkor te miért nem fogsz tudni?


MIVAN?! én itt elvesztettem a fonalat..most akkor..én ...vagyis ő..meg te....és akkor mit nem fogok tudni ha ő nem nyomul meg MIVAN?!

2011. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én is jártam így, ahogy te..

nekem akkor azt mondta h azért nem akarja megtartani annyira a barátságot, tehát olyan mélyen, mert olyan érzése lenne h kihasználna engem. megértettem, és nagyon hiányzott, egy darabig.... utána egyszer összevesztünk, majd egy hónapig nem is beszéltünk és utána eléggé megromlott a kapcsolatunk :SS töröltük egymást szinte mindenhonnan meg tiltottuk :SS én várom h bocsánatot kérjen, mert ő volt a hibás, de ez sosem fog megtörténni, így nekünk megszakadt ez a barátság. hibás voltam, mert ő könyörgött h ne legyünk olyan jóba mint régen, de nekem nagyon hiányzott :'(( akárhogy váltunk el jó srác, még ha haragszom is rá... ha azt mondta neked egy srác h ne legyetek barátok se inkább, minden bizonnyal arról van szó, h nem akar téged kihasználni.. :)) ez kedves tőle.

2011. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!