Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem tetsző pasikat mindig elég csúnya nővel látok, nekem még sincs senkim?

Figyelt kérdés
Én is csúnya vagyok, de igényesen öltözöm és sminkelek. Sőt, aki nekem tetszik, az másoknak általában annyira nem is...
2011. nov. 17. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hallod. Ugyanezen én mennyit gondolkoztam már!:D
2011. nov. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A csúnyaság relatív.
2011. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy ami szerinted igényes és szép smink az a pasi szemében nem jobb mint a csúnya lány
2011. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
talán mert ilyen az élet? vagy mert ilyen az élet? esetleg ilyen az élet?
2011. nov. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fke ***** válasza:

talán mert te sokkal csúnyább vagy, mint azok a lányok.


mondjuk beslőleg. mert egy felszínes ribi vagy.

2011. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert a gagyi sminkeddel és a ribancos öltözékeddel csak rontasz magadon, holott lehet, hogy nem is vagy annyira csúnya, mint hiszed.

És még valami. Nemtől függetlenül fontos a külső, van akinek jobban, és van akinek kevésbé, így ne az álompasiknál akarj bevágódni, mert úgy sem lesz sikered náluk.

2011. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a faxért nem tudtok ti lányok egy átlagos pasit elképzelni párotoknak? Miért kell nektek jóképű és kigyúrt pasi? Nem lehetne ezeket atetvedék igényeket kicsit lejjebb vinni, és a humora, kedvessége alapján dönteni, nem pedig hogy mennyire kigyúrt meg menő? Valami nagy vírus van a lányok között, hogy ha csak erre mennek. Sokan vagyunk átlag pasik, akik szeretnének kedves átlagos lányt. De ti észre sem veszitek őket, csak a bunkó, mindenkit megcsaló macsót. Nem vagytok épeszűek.
2011. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet azt a csúnya lányt könnyebb volt "felszedni"(már bocs a kifejezésért)...Nálam például elöny, ha a csaj nem mind lök el magától amig végül közel engedne magához, attól nem veszem k*rvának, csak normális ismerkedésnek...én is kénytelen vagyok összejönne egy csunyácska lánnyal mert a többi aki nekem tetszik, fenhordja az orrát, elvárja, hogy megtörd a jeget és persze azt nem könnyü...
2011. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Milyen rosszindulatú mindenki. Remélem, mind férfiak vagytok, ilyenek közül inkább nem is kell senki.

Ha valaki sminkel, mert nem akar ápolatlannak tűnni, az felszínes ribanc, akit csak a külső érdekel. Ha nem sminkel, akkor meg igénytelen trampli, igaz?

Amúgy nem jönnek be a kigyúrt jópasik, inkább az "intellektuálisabb" külsejűek.

2011. nov. 18. 20:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem tetszenek az izmok. Pedig már majdnem írtam privit.
2011. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!