Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek a tanárnőm iránt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek a tanárnőm iránt? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Kb. egy hete valahogy azt érzem hogy elkezdtem szeretni az angol tanárnőmet. Régebben nagyon utáltam de tényleg. És mostanában egyre többet gondolok rá. Nem is tudom egyszerűen felkeltette a figyelmemet és azt érzem hogy szeretnék a közelébe lenni. Tudom hogy durván hangzik de így van.Most vagyok tizedikes, két éve tanít.Szerintetek miét van ez ? Miért gondolok rá ennyit ?
2011. nov. 18. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Biztos elfelejtetted megírni a házit.
2011. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esetleg mert anyukádtól nem kapod meg azt a figyelmet, vagy bármit amire szükséged van, tőle meg igen. Még jó hogy vele akarsz lenni. Én meg az egyik idősebb csajjal szeretnék lenni a munkahelyem, családja van meg minden szóval ennyi. Max elmondod neki hogy tök jó fejnek gondolod vagy akármi. Nem fogja leharapni a fejed... vagy igen, és megeszi az agyadat.
2011. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fiatal? Öreg?
2011. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
utolsó :D de épp ez az hogy a tanárnőm ugyan úgy foglalkozik velem mint bármilyen más diákjával..
2011. nov. 18. 16:23
 5/16 A kérdező kommentje:
40 éves körül.
2011. nov. 18. 16:25
 6/16 anonim ***** válasza:

szeretethiány


lehet hogy jól tanít

2011. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
igen amit ő mondott. Szeretet hiány, hiába foglalkozik mindenkivel ugyanúgy, az mellékes. Ettől még nem vagy egy lezbi aki leakar feküdni a tanárnőjével.
2011. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
és mit csinálhatnék hogy ne gondoljak mindig rá ?
2011. nov. 18. 16:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Beszéld ki magadból, ÚGYSINCS ESÉLYED AZ ÉRZÉSEIDDEL SZEMBEN >:O. Nagy levegő, aztán mond el neki hogy a tanárnő tök jól tanít vagy amit akarsz, aztán legfeljebb megeszi az agyad na bumm.
2011. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mit szólna :D de elég félnék vagyok szóval.. :)
2011. nov. 18. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!