Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek a tanárnőm iránt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek a tanárnőm iránt? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Kb. egy hete valahogy azt érzem hogy elkezdtem szeretni az angol tanárnőmet. Régebben nagyon utáltam de tényleg. És mostanában egyre többet gondolok rá. Nem is tudom egyszerűen felkeltette a figyelmemet és azt érzem hogy szeretnék a közelébe lenni. Tudom hogy durván hangzik de így van.Most vagyok tizedikes, két éve tanít.Szerintetek miét van ez ? Miért gondolok rá ennyit ?
2011. nov. 18. 16:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát, amikor a tanári szobájában van. Vagy mondjuk suli után keresed meg és akkor elmondhatod neki 4 szemközt. De nem hiszem, szerintem örülne neki, de legalábbis megértené ha bírod őt.
2011. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
és valami ötlet mondjuk hogy hogy vágódjak be nála ?:) nem nyalizásra gondolok.
2011. nov. 18. 17:17
 13/16 anonim ***** válasza:

Hmmm, háát, végül is elmondod neki hogy tök jó fej vagy akármi tanárnak gondolod (amit gondolsz), vagy valami kis ajándék akár, csak úgy. Végül is ha te jó viszonyba akarsz lenni vele, mármint több mint tanár akkor most odamész hogy jó órát tetszett tartani az végül is nem ér semmit.


Szóval nem ebben kell gondolkozni hanem A DOBOZON KÍVÜL :O. Ergo valami olyasmi ami azért arra utal hogy te bírod őt. Hacsak nem egy mogorva, ellenszenves csajszi, én valami ilyesmit képzelek el mondjuk hogy viszel egy kis apróságot. Zavarba jön "óó és miért kapom?" blabla "nagyon köszönöm :3" SZÍVESEN TANÁRNŐ!!

2011. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát majd megfontolom :D köszi a válaszokat!! :)
2011. nov. 18. 17:35
 15/16 A kérdező kommentje:
de ezt nem fogja úgy venni h nyalizok neki ?
2011. nov. 18. 17:50
 16/16 anonim ***** válasza:
Áh nem hinném. Úgyis majd többször is dumálhattok. Az meg túlzás lenne nyalizásnak.
2011. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!