Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyák a lábaim?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 18. 18:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezek nem is a te lábaid, hanem a tigrisedéi!

:D

2011. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most elölről vagy hátulról van fotózva?:O
2011. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Ma már minden nő iyen. Befele fordítják a lábfejüket, úgy mennek, hogy hangsúlyozzák a p*csájukat, meg a sport hiánya is nagyon meglátszik rajtuk (a nők 1% sportol, többi nem vagy csak majomkodik). Ráadásul mindegyik olcsó sz*r cipőben járkál, a lábfejük gusztustalan. A táplálkozásról nem is beszélve. Ráadásul mosolygós nő NINCS!
2011. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ma 21:48


én mindig mosolygok....:) szal ne általánosíts kérlek...és azok közül se igaz rám a trágár kijelentéseid közül...lehet nem sportolok, de odafigyelek az étkezésemre és nem vagyok elhízva...olcsó cipőbe talán azért járnak az emberek mert nem tehetik meg hogy több tízezer forintos márkás cipőket vegyenek fel, valakiknek fontosabb az hogy egyenek mint hogy "flancoljanak"...


szóval ne általánosíts....szerintem te egy önbecsülés hiányos, szerencsétlen lehetsz, aki nem kap meg magának olyan "átlag feletti" nőt amilyet szeretne...Tudod drága itt is mint az anyagi dolgokban "szintek" vannak...egy átlagos vagy az aluli pasi sajna nem vágyhat egy olyan nőre mint pl: aki sportol, szép, márkás cuccokba jár stb mert azok úgyis a saját szintjükről választanak...


L21

2011. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!