Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi kell történjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi kell történjen ahhoz, hogy sírjatok? Egy lány elég ok hozzá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 23:21
1 2
 11/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Az első barátnőm miatt sírtam néhányszor a bő 1 év alatt, amíg együtt voltunk, de a leckét megtanultam. Egy nő sem ér annyit, hogy egy darab könnycseppet is hullajtsak értük. Írta valaki, hogy sírni nem szégyen, meg lelki szegény az ember ha nem teszi és ilyesmi. Szerintem a sírás, és a vele járó lelkiállapot kiszolgáltatottá tesz. Ha például meghal valamelyik szülőd, vagy közeli hozzátartozód, vagy nagy testi fájdalmad van baleset, ilyesmi miatt, akkor 'megengedett' a sírás. Persze ez szubjektív vélemény...
2011. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
lány vagyok de: a volt pasim is sírt egyszer amikor a motorján lett egy nagyobb karcolás :D
2011. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!