Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy 15 éves fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morab1997 kérdése:

Tetszik egy 15 éves fiú, de mit tegyek, hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Én egy 14 éves lány vagyok és tetszik nekem egy 15 éves fiú. Nagyos rendes és kedves meg minden és szeretnék összejönni vele. Sajna csak misén és a kórus próbán tudunk találkozni. Mert a sulis dolgok miatt nem tudunk találkozni. Még az a jó, hogy mivel mindketten énekelünk így ugyanabban a kórusban vagyunk. De nem tudom, mit csináljak, hogy összejöjjek vele. Mert nagyon kijövünk egymással.

2011. nov. 19. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
"fizess neki egy hónap eredeti World of Warcraftot.
2011. nov. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit,nem kell még 14 évesen senkivel járni,inkább barátkozz vele,ismerd meg attól hogy tetszik ,nem biztos belsőleg is ugyanúgy fog
2011. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor ott találkoztok :) Vagy megpróbálhatjátok még hétvégéken is. Szerintem egyáltalán nem baj, hogy nem egy suliba jártok- gondolom - ez akár előnyös is lehet, mert nem kell a barátaid és közte választani.
2011. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a hétvégéken találkozunk vasárnaponként, mert akkor van misénk és ott énekelünk.
2011. nov. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!