Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? 17 vagyok, még soha nem volt említésre méltó barátom. Miért? Nem vagyok csúnya, elég átlagos vagyok, szerintem. Szánalmas vagyok? Mert annak érzem magam.

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nyugi,majd megtalálod az igazit. Ismerkedj,járj társaságba.
2010. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
megint egy "nem volt még soha barátom, de nem vagyok csúnya" kérdés, besz@rok.
2010. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ha annak érzed magad az is vagy.
2010. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem voltak, de egyik sem említésre méltó.Több értelme van találni egy normálisat mint akárkivel összejönni.

L18

2010. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
ha annyi átlagos lány lenne mint amennyi itt annak írja magát.....mese habbal:)
2010. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 nielindi ***** válasza:
lehet az a baj, h tul átlagos vagy, nem gondolod?!?! tegyél vmit, h legyen pasid, ne várd, h odasétáljon hozzád a nagy Ő...
2010. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok csúnya, elég átlagos--> k*rva ronda, és dagadt

szánalmasnak érzem magam--> az vagy

2010. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tudsz küldeni képet privátba?
2010. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, eddig még csak nekem is csak 1 csajom volt.



17f

2010. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
én 15 vagyok és egyáltalán nem volt még pasim. de voltak többen is akik járni akartak velem én viszont nem akartam járni velük. szerintem nem gáz én kivárom a nagy Ő-t. Anyukámnak 19 évesen volt először pasija annak ellenére, hogy irigylésreméltóan szép volt (és nem csak azért mert az anyám) na és az a pasi az apukám lett. 16 éve vannak együtt és a mai napig szerelmesek egymásba. mindennap azon ábrándozom, hogy én is ilyen boldog leszek majd a pasimmal, ha 19 évesen, akkor 19 évesen. :)
2010. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!