Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kölcsönös a kedvelés, de csak az egyik szeretne párkapcsolatot a másikkal?

Figyelt kérdés

Kölcsönösnek hittem, a barátaim is, elmondtam mit érzek, de nem kellek neki, meg sem magyarázza miért!


Miért nem kellek neki? :(


24/N


2011. nov. 19. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem szabadott volna elmondanod az érzéseid...

Én nem hiszek abban,hogy a nőnek kellene kezdeményeznie...

2011. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont amiért a nők is megjátsszák ugyanezt.
2011. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó, ami megtörtént, megtörtént. De ez annyira gyerekes, felnőtt emberek vagyunk, a nő miért nem mondhatja el, hogy érez valamit?!
2011. nov. 19. 20:35
 4/12 szamóca.. ***** válasza:

elég sűrű jelenség, hogy amit megkaphatsz az már nem kell.

a kedvelés pedig nem szerelem, de még csak nem is hasonlít hozzá. semmit nem jelent kapcsolat szempontjából

2011. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Úgy értem, érzi az ember a közös vágyakat, a pillantások..stb.


És ilyenkor sz_rt sem ér, hogy őszintén elmondom mit gondolok, ettől jobban megalázni nem is lehetne egy nőt. :(

2011. nov. 19. 20:42
 6/12 szamóca.. ***** válasza:
az a baj hogy sokszor rosszul érezzük a közös pillantásokat sajnos.
2011. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1-2-t igen, de hosszú hónapokon át sok pillantást és jelet talán kevésbé tévesztünk el. :(
2011. nov. 19. 20:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Talán mégis tévedtem. :(
2011. nov. 19. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Picit hasonló itt is a helyzet, bár ennyire nem drasztikus =)

Lehet, hogy nem veled van baja, csak valami nehéz eseményen ment keresztül, és még nem akar kapcsolatot. Erről esetleg tudsz valamit? Vagy konkrétan azt mondta, hogy téged nem akar?

2011. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy nem kaptam választ. Semmit.
2011. nov. 19. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!