Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy próbálnátok meg jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy próbálnátok meg jobb belátásra téríteni? Egyáltalán, tehetek még én valamit?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit elég csúnyán kihasznál egy srác. Röviden: ha nincs ló, jó a szamár is alapon kavargatnak már kb 1 éve.

A srácnak nem az esete, és ezt el is mondta párszor. Mikor barátnőm szabadulna ettől a "kapcsolattól", akkor mindig előadja magát, hogy nem akarja elveszíteni, meg pár nap múlva ráír, hogy hiányzik neki, találkozzanak. Amikor barátnőm elhiszi, és kibékülnek szinte egyből egy másik csajról kezd áradozni a srác.


Én ennek az egésznek az elején megmondtam, hogy nem lesz jó vége, persze jól le lettem hordva mindennek, és szóba sem állt velem barátnőm pár hónapig. Most megint nekem "sír" minden nap. Elvileg, most elhatározta, hogy lezárja ezt a dolgot, de nem túl erős még az elhatározása, és valahogy segíteni szeretném. Persze, ha nyíltan elmondom a véleményem, akkor valószínűleg dacolna velem...

Ti hogy próbálnátok megerősíteni a döntésében?

Tudom, nem dönthetem el helyette a dolgot, és a saját hülyeségétől sem menthetem meg, de mivel a barátja vagyok megpróbálok segíteni neki.


A barátnőm 22 éves, ha ez lényeges.


2011. nov. 20. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Össze kell hozni egy még jóképűbb sráccal.
2011. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezzel az a baj, hogy 22 éve alatt nem igazán talált olyat, aki megfelelne neki =) Igen, még szűz, és komoly kapcsolata sem volt még soha. Pár próbálkozása volt, de vagy megunta az illetőt, vagy az illetőnek nem kellett 1 hónap után.


De köszönöm a választ! =)

2011. nov. 20. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenki azt kapja amit megérdemel! ha neki egy olyan férfi kell aki kihasználja akkor váljék egészségére...
2011. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!