Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? 16/L vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? 16/L vagyok és van egy fiu aki rámsem hederitett régen. Mostanában elég sokan felfigyeltek rám, és ő is. Folyton bámul engem, szünetekben meg ölelget, és piszkál.

Figyelt kérdés
Azt mondta tetszem neki, de sztem csak viccel. Az a baj h olyanokat csinál h elkapja a karom és nemenged le a lépcsőn, multkor meg ugy megszorongatta akarom h ottmaradt a nyoma. Aki nekem tetszik azzal nem csinálok ilyet. Mondtam h hagyja abba, de azt mondta jó engem piszkálni. Sztetek tetszem neki azért csinálja? És egyáltalán miért csinál ilyeneket megszoritja a karom, meg a falhoz lök?
2009. dec. 16. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnőtt a melled? ;)
2009. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elkerülném messzire!
2009. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a mellem XD vmit bizti nőtt, de nem sokat, csak max 1-2 cmt XD CSAK nőiesebb ruhákat hordok, és kicsit sminkelem magam, csak alapozo szájfény emg szempillaspirál és ennyi:D

De sztetek miért csinálja? Amugy van még kb két fiu akik mindig azt mondják h engem olyan jó lenne bántani. Nem indokolják meg, csak annyit mondanak h késztetést éreznek rá, de nem azért mert utálnak, mert nagyon jóvba vagyok velük sőt tetszem is nekik , nem is szemétkedek meg tökjól elhülyülünk, igazából semmit nem csinálok, de vhogy mégis ezvan...

2009. dec. 16. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Van camod? Megnéznélek magamnak. ;)
2009. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs, de képet sem töltök föl meg ilyesmi, mert nemakarom h vki fölismerjen.. szval a lényeg, sztetek miért csinálja ezt?
2009. dec. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!