Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, olyan vagyok, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, olyan vagyok, mint egy "angyal". Úgy látszik, örökre egyedül is maradok! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azért mondom, hogy "angyal", mert sokszor csak megyek az életben, és az emberek, akiknek probélmájuk van, jönnek hozzám, és segítek nekik, és mennek tovább de már kiegyensúlyozottabb személyként. Senkihez sem merek jobban kötődni, így csak megteszem a dolgom, segítek, és nagyon boldog vagyok, amikor látom a javulást. Aztán továbbállok. És a fiúkkal is pont így vagyok-segítek, majd amikor már nincs rám szükség eltűnök. Volt már túlzott kötődés a másik részéről, ezért félek szorosabb kapcsolatot megengedni a srácokkal akikkel lelkizek. Minden esetben kialakul egy bizonyos szintje a szeretetnek, igy gyakran nehéz őket elengedni, de már megszoktam. Félek, hogy soha nem fog eljönni az a pasi, aki nem csak egy segítőt lát bennem, hanem többet is, viszont stabil személyiség, akire felnézhetek, akire támaszkodhatok majd. És a kölcsönös vonzalom is persze meg kell, hogy legyen. De félek, ez soha nem fog bekövetkezni.
2011. nov. 20. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Hány éves vagy? Minden fiú lelki szemetesládának használ?
2011. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ezt a szerepet te vállaltad önként, nem kéne, hogy mindez így legyen. Te nem vagy angyal, sem lelki szemetesláda, sem a vöröskereszt. Ne mások életét éld, hanem a sajátodat. Igen, lehet önzetlennek meg jófejnek lenni, de akkor mi lesz veled? A te szükségleteiddel. Fejezd be ezt a Terézanyáskodást, akkor majd jön olyan fiú akire felnézhetsz.
2011. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi a foglalkozásod?
2011. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok! 17/L Ha még a pályaválasztás előtt állsz, javaslom gondolkodj el a pszichológián! :)
2011. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már a szociológián. De a pszichológia sem rossz.
2011. nov. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!