Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden meleg egy szuperhős?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg egy szuperhős?

Figyelt kérdés
Levezetem az elméletem, tehát azzal, hoyg valakik a saját nemükkel szexelnek kizárólag megmentik a társadalmunkat, ugyan is ha gyerekek születnének a nő-férfi viszonyokból akkor a jövőben nem 7, hanem 20-30 milliárd ember élne, és visszajönnének a jövőből időgéppel és elvennék tőlünk a munkát és meghalnánk, ők ezt tudják és ez miatt csinálják, de nekik sem esik jól, fő képviselőik, fluor és sp, ja és mm.Nekik köszönhetjük, hogy van munkánk.
2011. nov. 20. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A gondolatmeneted szörnyű butaság és paródia kategóriájú, viszont tény, hogy a melegek a társadalom legfontosabb összetevői közé tartoznak, és épp annyira hasznosak, mint heteroszexuális társaik.
2011. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
:D
2011. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elgurult a gyógyszer?
2011. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Láttál egy South Park részt, és máris társadalomfilozófus lettél. Gratulálok.
2011. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, hogy meleg-nem meleg. a nyugati világban a heterok is alig vállalnak gyereket. akkor ők is szuperhősök.
2011. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
south park igen:D
2011. nov. 20. 20:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezért akarsz egy csak pasi orgiát is?
2011. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

fú én igen! :D

21f

2011. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én hetero vagyok, sajnálom is mert miattam nem kapnak sokan munkát. ne makarok szuperhős lenni
2011. nov. 21. 13:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Én megfordítanám a kérdést! "Minden szuperhős meleg?"í


Egyébként érdekes elmélet :D Bár mint kicsit rosszul esik, hogy egy sorba veszel minket Fluorral, SP-vel és MM-el :S

Na mind1. Az mondjuk biztos, hogy nem sok heterótól lehet olyat hallani, hogy egy meleg szuperhős lenne. :) Azért köszönjük a megtisztelő címet! :D

2011. dec. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!