Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közületek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közületek olyan aki szereti ha kiszivják a nyakát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 18:30
 1/6 problem?:D ***** válasza:

ÉN SZERETNÉÉM:D

leendő bnomtol megis kérdem hogy kitudja-e szivni xD s kiszivatom:DDD

2011. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
végreee valaki:D nekem tegnap kiszivták és tetszett,de ma egész nap erről olvastam,és mindenki azt irja,hogy ez ciki meg stb..
2011. nov. 20. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki... azért mert a sok hülye ember sok hülyeséget hisz vagy mond attól az még nem úgy van.

Az sokkal cikibb mikor idejön valaki megkérdezni, hogy miért nincs barátnője...

Szóval semmi gáz nincs ezzel, légy rá büszke hogy van aki kiszívja neked.

2011. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akinek kiszívják a nyakát, azzal megjelöli a párja, ergo, te az ő tulajdona vagy. cikinek nem ciki, maga az érzés is nagyon jó, én is szeretem, de jó ha tudod, hogy ez ezt szimbolizálja :D
2011. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

imádom... :D annyira szexi és izgató(a folyamat) és hogy ha olyantól kapom akit tényleg szeretek akkor utána nagyon jó érzés hogy 'megjelölt' :) (ha ide jönne okoskodni valaki, hogy 'értelmes ember nem jelöli meg így a párját' akkor csak szólok, hogy a jegygyűrű is ugyanez :))) )

17/L

2011. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végreee még egy szeméy aki szereti:DDD igen izgató hmm...♥
2011. nov. 20. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!