Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen félénk fiúk milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen félénk fiúk milyen előnnyel vagy hátránnyal indulnak az ismerkedés felé?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 18:46
 1/7 szamóca.. ***** válasza:
nagy hátránnyal.
2011. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmilyen előnnyel!
2011. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs. Én is ilyen vagyok, már elmúltam 25, de még soha nem volt barátnőm, pedig teljesen átlagosan nézek ki. Ha nem akarsz te is így járni, fordulj pszichológushoz.
2011. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo: es nalad miert alakult igy a helyzet?
2011. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Utolso valaszolo: es nalad miert alakult igy a helyzet?"


Egyszerűen csak nem tudok kezdeményezni, megszólítani valakit, könnyen zavarba jövök, keveset járok emberek közé, ilyesmi... Ez az egész persze egyértelműen az én hibám, nem is várhatok mást. Egyébként nem csak a lányoknál okoz ez problémát, de ebbe most nem megyek bele. Ráadásul ennyi idősen már az önbizalmam is nullán van, de azért próbálom még nem feladni...

2011. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha meg se bírsz szólalni....
2011. nov. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

86%-os valaszolo: nalam is ugyanez a helyzet! A 20-as eveim kozepere jottem ra, hogy par dologban nagyon rosszul es negativan gondolkodtam es ennek lett a kovetkezmenye, hogy nem volt meg soha baratnom. Ez meg ugye nagyon frusztral nemcsak lanyokkal valo ismerkedes eseten, de fiuk, sot meg haverok es regi ismerosok elott is.


Szoval en most ott tartok, hogy rajottem, hogy nagyokat hibaztam, rosszul gondolkoztam, de azt meg nem tudom, hogy hogyan valtoztassak, hogyan valjak nyitottabba, magabiztosabba.

2011. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!