Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként távoli barátnők ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként távoli barátnők ha kérdezk, hogy hogy állok a fiúkkal, és megondom, hogy még sosem volt, még nem csókolóztam, meg amiket kérdeznek, akkor teljesen meg vannak lepődve, ilyen sajnálkozó képet vágnak. Miért van ez, fura vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy néznek rám, mintha azt jelentettem volna be, hogy " az egyetlen szórakozásm, hogy a döglött pókomat öltöztetem kismamaruhába"

Szerintem tök normális amúgy,hogy nem akarok olyan kapcsolatot mint a mai luvnyáké. 14/L

Miért,ti mikor jártatok valakivel először?


2011. nov. 21. 00:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

12:39-es vagyok.

Akár úgy is fogalmazhatnék, hogy kimaradt az életemből a kamaszkori lázadozás... Az általános suli utolsó évei és a középiskolai is azzal teltek, hogy önkénteskedtem egy állatmenhelyen, illetve tanultam. Pasik leginkább a viszonzatlan szerelem kategóriába tartoztak, de érettségi után megismertem egy srácot, akivel három évig együtt is voltunk. Vele történt meg az első csók és az első minden. ;-) Nem bántam meg, hogy nem korábban. Jó volt ez így.

2011. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!