Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért csalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért csalta meg a srác, mert fél/félt a kötöttségtől? De ezek után én mégis hogy járjak vele, vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a dolog, hogy van egy srác, aki mindenáron akar velem járni és ami azt illeti nekem is nagyon tetszik. A helyzet azonban az, hogy 3 évvel ezelőtt felrúgott egy komoly kapcsolatot, úgy volt, hogy elveszi feleségül a csajt, majd elhívta lagziba, rá pár hónapra megcsalta, és szakítottak. Akkor 27 éves volt, mára már 30, és én nem tudom mi lenne a helyes döntés, mert mióta szétmentek a csajjal nem voltak neki csak futó kapcsolatai.

18/L


2011. nov. 21. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

az legyen hogy keress korban hozzádillőt!

Felejsd el a fickót

2011. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a korral van problémám, mert az nem érdekel. Attól tekintsünk el!
2011. nov. 21. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

neked volt már pasid?

Pedig kicsit sok az a 12 év, majd 10 év mulva jobban kijön a korkümbség.

Csak kihasználna!

2011. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor bizony te sem leszel több neki holmi futó kapcsolatnál!

A másik pedig mindig azon akarnál agyalni hogy biztos most dug meg egy másik nőt sunyiban?

18 éves vagy ne legyél már naív!

2011. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!